Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesztek nagyobb babáknak...

Tesztek nagyobb babáknak (9-10hónaposnak) valamit a babakocsiba alájuk?

Figyelt kérdés

Mármint ugy értem,h textilpelust vagy törölközöt,h ha izzadnak mondjuk benne akkor az felszivja az izzadságot.

Vagy nem kell semmit,elég a babakocsi huzata?

Ilyen babakocsink van,és nemtudom,h tenni kell-e bele vagy sem!

[link]


2010. júl. 16. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, de ha jónak látod, akkor tegyél. Ha nem csúszkál ki alóla össze vissza tényleg praktikus, mert így nem a babakocsiba izzad bele.
2010. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen van,lehetetlen alá tenni bármit is,vagy félpercenként igazithatod..
2010. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon hasonlóvan, én teszek a babám alá egy kis törcsit, azt a biztonsági öv alatti részre, ha kidől és fekszik akkor textilpelust a feje alá. De csak most a nagy melegben, mert izzad szegény. Te döntöd el, hogy kell vagy sem, látod a babádon.
2010. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindig teszek a babakocsiba a lányom alá egy nagyobb méretű textilpelenkát (80X80 cm méretűt... a Müllerben lehet kapni, de megoldható a normál 70X70 cm méretűvel is... csak jobb szeretem a nagyobb méretűt). Amióta a sport részt használjuk a pelust pár csipesszel rögzítem a babakocsira, mielőtt a bébim beleültetem, mert így nem mozdul el és nem kell igazgatni ;-)

Az esernyőre csukható kocsinknál is ezt a módszert alkalmazom!

(Csak arra kell figyelni, hogy a csipeszt olyan helyre tedd, hogy ne zavarja a babát a kényelmes utazásban.)

Próbáld ki, hátha neked is beválik ez a módszer :-)

Jó babázást és kellemes sétákat!!! :-)))

2010. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám ugyan még csak 5hós lesz, de én tettem alá a hordozóba textilpelust. Nekünk ez csatolható rá a babakocsira. Még csak 1x tettem a kocsi részbe, akkor nem volt alatta, de ebben az izzasztó hőségben tuti beleteszem. Szerintem a kis bőrének jobb érzés a pelenka, mint a babakocsi víztaszítós anyaga.

A pelust hosszában hajtom össze (2x), úgy, h a biztonsági öv között függőlegesen végigfusson. Így könnyen be is lehet csatolni.

2010. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!