Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája jobban szereti az üveges ételt, mint a saját főztjét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ne izgulj.Az én babám sem eszi meg a főztömet.Hát nem marad más,meg kell venni az üvegeset.
2010. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém. 6 hósan kezdtük a hozzátápit, kb 7 hós korától már csak a bébiétel kellett neki, egészen 11 hós koráig semmi mást nem evett meg, akárhogy próbálkoztam (pl beletöltöttem a főztömet a bébiételes üvegbe, de úgy se).

Azután elkezdett enni a mi kajánkból, és rájött, hogy az is finom.

Most 19 hós, még mindig eszik bébiételt, pl a gesztenyés kecskeméti a kedvence. Nem igazán eszi a gyümölcsöket, viszont bébiételben igen, így ha azt akarom, hogy egyen gyümit is, kénytelen vagyok venni neki gyümis ételt is.

2010. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nálunk a gyümölcs megy,csak a főzelék nem.
2010. júl. 15. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így megy. Gyümi oké, főzi nem.

6 hós

2010. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!