Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hűtítek-hűsöltök a...

Hogyan hűtítek-hűsöltök a babátokkal ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Mi tetőtérben lakunk és iszonyat meleg van...lékondira nincs pénz így marad a ventilátor,de így is folyik rólunk a víz.Naponta többször zuhanyzom a picit...medencézünk is,de csak pár percig tart.Valami jó tipp?
2010. júl. 14. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Upsz...most láttam,hogy volt már ilyen kérdés!

De ha jön még válasz akkor köszi!

2010. júl. 14. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi is 10diken lakunk,34fok van,megolvadunk.Mi vettünk Bauhausban egy ventillátoros csillárt 6000ért,ez nagyon bejött,tényleg ajánlom,de 4lapátosat vegyetek az forgat jól,nem az 5vagy 6,ha vesztek és akkor nem kell a szobai sem.Most készülünk a kicsik szobájába is venni meg a másikba,mert ennyit megér,hogy ne pusztuljunk oda.amíg nincs addig a szobai.A kicsit pelusban altatom sokszor törölgetem este vizes ruhával így is tiszta meleg kiütés.Mi is többször zuhizunk ezzel elérte mmár azt,hogy este nem akar a kádban pancsizni ,mert unja.nekünk van az erkélyes kavics egy lavórban,mert megrögzött kavics gyűjtő vagyok én is és ezzel szokott vízben játszani..nem is nagyon alar medencézgetni pedig az is van..szval valahogy így.

Ma csináltam l nagyon fini házi fagyit ..5liter tejszínt felversz ,hozzá gyümi nekem kb fél kiló fagyasztott málnám volt,mézzel édesítettem és kész.Nagyon finom lett..de bármi mással is meg ehet csinálni ,akár mascarponésan is..Jah meg szörpi,víz ,limonádé stb..délelőtt megyünk sétálni akkor még talán nincs annyira meleg....annyira..de se lent nem jó se fent...2éves babával meg egy 34hetes pocaklakóval..

2010. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsésnek mondhatom magam, mert kertes házban lakunk. Van jó nagy teraszunk és persze medence is. Odabent 30 fok van.a ventilátort nem szeretem, mert bedurran tőle a szemem. légkondira nincs pénz. De ezek után nem nyavalygok. Amit ti írtatok 100szor rosszabb. kitartás lányok.
2010. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kismamatitkok hu oldalon vannak most jó kánikula-tippek
2010. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi is tetőtérben lakunk.fél 7 körül már be csukom az összes ablakot,és besötétítek,ahol lehet teljesen,ahol vagyunk ott azért hagyok pici fényt.megy a venit de nem ránk,hanem a falra és így forgatja meg a levegőt,nekünk is csilláros ventink is,időnként beteszek egy vizezett törölközött a mélyhűtőbe,aztán azt kiterítem,önti magából a hideget,jég akut is ki szoktam tenni,az is hűt.többször lezuhanyoztatom őt,és csak pelusban van.elég jol viseli,kitartás már csak ár nap a meleg.
2010. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!