Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnétek/visztek magatokka...

Mit vinnétek/visztek magatokkal a strandra?

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hónapos. Minden, ami feltétlenül kell a strandra!
2010. júl. 13. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
legalább 5 db pelust, hogy ne érjen meglepetés, popsitörlőt, pelenkázó alátétet, 2-3 textilpelust, úszópelust (nekünk mosható van), kapucnis kis köntösfélét vagy kifogót, ha van matracot, naptejet, kissapit, váltás ruhát, babavizet, ha iszik vagy teát, ha nem csak anyatejes akkor kaját is, cumiját ha van, gyékénymatrac+pléd neki és nekem is, hogy elférjünk, csörgők, játékok. én a babakocsi aljába szoktam pakolni + egy nagy strandtáska, így nem szakadok meg. mi már 3x voltunk Balcsin, nagyon élvezte! szintén 6 hónapos. jó szórakozást!
2010. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Plaga köszönöm , az értelmes választ!


Kedves második, köszönöm a válaszodat, sokat segítettél!

2010. júl. 13. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vettünk egy strandsátrat, egy pillanat fölállítani, de nagyon jó szolgálatot tesz, elegendő árnyékot ad a picinek, diszkréten elbújva tudok szoptatni is alatta, nekünk bevált nagyon!
2010. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Plaga ***** válasza:
Most miért? :(
2010. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!