Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának mit adhatnék...

9 hónapos babának mit adhatnék tejalapú táplálékként?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 és fél hónapos koráig kapott anyatejet, de gyakorlatilag születésétől kapja a tápszert.

De most az van, hogy lassan egy hónapja nem kell neki, de tejpép sem, sok félét kipróbáltunk, egyiket sem akarja megenni. Azt is próbáltam, hogy más táplálékba(gyümölcs, főzelék, stb) kevertem neki bele a tápszert, de egyből megérezte rajta, és már nem ette meg.

Kap túrót meg joghurtot, de annyit nem tudok vele egy nap megetetni, hogy meg legyen a szükséges a mennyiség.

Milyen folyékony, tejalapú táplálékot adhatnék neki?


2010. júl. 12. 23:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a jó éjt tápit. Remélem, azzal Nektek sem lesz gondotok. Egyébként a baby fit nálunk is a kukában landolt. :) Szerintem akkor hasonló az ízlése a Te törpédnek, mint az enyémnek. :) Majd írj, hogy ezt elfogadja-e. Ja, azt elfelejtettem írni, hogy kék dobozt keress, és assszem csak a Müller forgalmazza.
2010. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!