Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babám más anyától kap...

Ha babám más anyától kap anyatejet (bevizsgált) kell hőkezelnem? A védőnő azt mondja igen, a gyerekorvos azt hogy nem. És hogyan hőkezeljem? Amit aznap lefejt az anyuka azt este szoktuk elhozni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
A sajátod sem hőkezelnéd, az anyuka meg remélhetőleg "steril" körülmények között fejte és tartotta. Szerintem károsodna a tej.
2010. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Eleve nem adnám oda a kisbabámnak más nőnek a tejét!
2010. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell nem is szabad felforralnoi! Én is fejtem le este és másnap azt kapta délben mert kevés volt neki délben és sz előző estig kapta, hűtőbe tettem, cumisüvegben beleállítottam meleg vízbe hogy langyos legyen és itta semmi baja nem lett tőle.

Attól ne ijedj meg ha fele víz fele tej lesz és a tetejére feljön a zsír, ha melegbízbe állítod megint rendes tej állagú lesz!

2010. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!