Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Friss paradicsom hiányában,...

Friss paradicsom hiányában, miből készítsek paradicsomos krumplit?

Figyelt kérdés
Vettem bébiételt, kipróbálás céljából, úgy tűnik ízlik a kisfiamnak. Csinálhatom konzerv paradicsomból? Az van ráírva, hogy hozzáadott cukrot, sót és más adalékanyagot, nem tartalmaz. Ja, tartósítószert sem.
2008. nov. 14. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kecskeméti bébi paradicsom italból gondolkodom, hogy abból fogok neki főzni. Ha a konzervre rá van írva, hogy azok nincsenek benne amiket felsoroltál, próba szerencsével kipróbálhatod, reméljük, hogy nem lesz semmi baja, vagyis allergiás reakciója.

Boldog babázást kíván majdnem 6 hónapos anyuka.

2008. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

Mennyi idős a pici?

Ha már 6 hónapos elmúlt akkor adhatod azt a konzervet...szerintem.


Mondjuk nekünk van saját paradicsomból, itthon készített sűrített pari a pinyóba, én abból csináltam. De erre sajnos nem mindenkinek van lehetősége..

De

2008. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma vagyunk 5 hónaposak. A védőnő mondta, hogy már adhatok, csak a részletekre nem kérdeztem rá...
2008. nov. 14. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én vettem Spáros Bio paradicsomlevet 500ml.400ft. és felbontás után még jó pár napig eláll a hütöben.
2008. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!