Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos babámnak nagyon...

4 hónapos babámnak nagyon folyik a nyála. Nappal is hagyom egész végig az előkét, de ha éjjel is akkor mind nézem hogy nehogy elmozduljon. Milyen más lehetőség van éjjel hogy ne legyen tiszta nyálas?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
pelus a fej alá. szerintem ennyi bőven elég.
2016. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bukni szokott fekve, én is tetra pelust szoktam a feje alá tenni.
2016. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt elég a tetrapelenka (több rétegben sem), csurom vizes (nyálas, bukis - reflux) volt reggelre.

Nagyobb nedvszívó képességű, mosható pelenkázóalátét ment a feje alá.

2016. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tiszta nyálas a hálózsákja ott a nyaka körül , ha nem rakok. Nem fázik meg úgy ?
2016. febr. 10. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki, hogy a teste és a ruha közé teszel a nyakánál azt a klasszik régi anyagból készült zsepit, ha van otthon, hogy a zsepi legyen nedves, ne a kis nyaka.
2016. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem fázik meg. gondolom nem hideg szobában alszik.

de ha ennyire nyálzik, akkor varrj vagy varass vmi spéci kétrétegű frottír-PUR/PUL nyálkendőt.

2016. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat
2016. febr. 10. 10:02
 8/8 A kérdező kommentje:
20-21 fok van a szobába , de attol még leszoktam cserélni a ruháját ha nyálas, tejes vagy izzadt lesz , nehogy megfázzon. Jó ötlet ez a nyálkendő . Aposom varró úgy hogy szolok is neki :D
2016. febr. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!