Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináltok rosszul?

Mit csináltok rosszul?

Figyelt kérdés

Lànyunk 13 hónapos. 8 hónapos kora óta nem alussza àt az èjszakàkat. Eleinte 8-10 most 3-4 alkalommal èbred.

Nem èhes vagy ilyesmi. A fő probléma hogy így meg hulla fáradt dèlelött ès nem bírja ki ebèdig sem. Alszik dèlelött max egy óràt dèlig utànna 5-6 felé megint nyűgös. Próbáltam hogy nem teszem le dèlelött de sírva cammog utànnam ès kèreckedik fel.ilyenkor se lefoglalni nem lehet sem sètàlni vinni.csak az alvás segít de íly meg estig beiktat mèg egy plusz alvàst.tudom, hogy kicsi mèg de úgy gondolom egy ebèd utàni hosszabb alvàs elèg kellene lennie. Nem segít ha kèsőbb alszik el este,akkor is csak max hatig alszik. Mikorra várható javulàs? Sajnos szeptembertől bölcsis lesz, ki kène alakulnia egy bölcsis napurendnek.


2016. jan. 7. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom is kétszer aludt még ennyi idős korában.

15 hónaposan ment bölcsődébe. Itthon sötét, hűvös, csendes szobában aludt, aggódtunk is, hogy ott világosban, melegben hogyan fogják elaltatni.

Megoldották, második nap már két órát aludt.


Egyszerűen annyi inger érte, hogy délre kidőlt és aludt 2 órát. Ne erőltesd az egyszeri alvást, ha ő még kettőt igényel. Majd magától átáll az egyre. Szeptemberig rengeteg idő van még.

2016. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne eroltess semmit, a gyerek igenye az elso.

Az enyem is ilyen korban ketszer aludt, teljesen normalis.

2016. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztm hagyd ha neki ez a jó!

Az én lányom este 11körűl alszik el,reggel 7körűl kel. Eszik és alszik is tovább kb 11ig. Délután általában nem alszik. 13hónapos.

2016. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!