Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinlok rosszul? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinlok rosszul? Vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés
bocsi az ekezet miatt.. Szoval elegge elegem van mar mindenbol mert minden srac csak meg akar fektetni pedig nem.vagyok k.r.a es nemis viselkedem ugy.. Divatossan oltozok de nem k.rvassan es a termeszetem se rib.ncos inkabb fius, szoktam karomkodni es baromsagokat csinalni, jot lehet velem hulyulni is szoval nem ertem mer csak azt akarjak.. Nemreg bekerultem egy teljessen uj kornyezetbe es is mindenki olyan mas velem.. Az osztba lanyok kozul mindenkivel elvagyok kiveve egy csajjal de az az oszt k.rvaja. Meg senkivel nem vagyok nagyon joba, leginkabb csak egyedul ulok es zenet hallgatok.. A fiuk kozul van amelyik bunko es mindenre amit csinalok beszol . Altalaba nem vagyok bunko de ha valaki az velem akk ense kimelem.. Elkuldom melegebb eghajlatra esetleg meg us rugdosom..a tobbi lany nem ilyen ok mind ugyanolyanok en valahogy termeszetre mas. Lehet ezert akarnak csak megfektetni v mit csinalok rosszul??
2013. jan. 29. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj! A pasi egy barom. Igen is szép egy sportos, laza csaj is, a pasik biztos kényelmesebben érzik magukat melletted, nem feszengnek. Láthatóan nem az a baj,hogy kurv.a lennél, hanem az, hogy neki speciel csak erre kellesz.
2013. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hallod velem is ugyan ez a helyzet.Eddig 2 pasim akart lefektetni, de nem sikerült.Igazinak adom oda magam.19/L
2013. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért a fiús, káromkodós, hülyülős alaptermészeted mellé, néha nem ártana nőiesen viselkedni sem. Nem úgy értem, hogy játszd meg magadat. De ha a fiúk elsősorban a jó havert látják benned, akivel nagyokat lehet ökörködni, akkor hajlamosak előbb átlépni a "határt", mert azt hiszik, hogy te épp úgy gondolkodsz mint ők. Egy nőt meg kell hódítani, foglalkozni kell vele, nem két baromkodás között megdugni puszta haverságból.
2013. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!