Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 év kürüli kicsid alszik...

2 év kürüli kicsid alszik napközben, ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
Kislányomat eddig leraktam szó nélkül aludt kb 2 órát. Egy hete már nem akar elaludni se de ha elaszik akkor is 30-40 percet. Ez azért is aggaszt mert szeptembertől bölcsis lesz ott meg muszály aludni több órát. Föleg ugy hogy itthon sötétben és egyedűl alszik csak.
2014. jún. 6. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányomnál ez változó volt mindig. Mindig aludt napközben, de voltak időszakok, amikor kevesebbet és volt, mikor többet.

1,5 évesen 1,5 órákat aludt, 2 év körül otthon max. 1 órát, most 3,5 éves és ha otthon van lehúz 2 órát.

Ő is volt bölcsis, és nem volt gond soha ebből. Ott annyit pihent, amennyit lehetett, és ha előbb felkelt, akkor meg lett tanítva neki és a többi gyereknek, hogy csendben kell lenni.

2014. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerdán lesz 2 éves a fiam, napközben déltől fél 4-ig alszik. Ő most szokik be a családi napközibe (még csak heti kétszer délelőtt járunk), én meg attól félek, hogy ott nem tud majd ennyit aludni illetve ő is egyedül és sötétben alszik. Viszont nekem azt mondták, hogy nagyon jól alkalmazkodnak a gyerekek, ettől ne féljek és szerintem igazuk is van.
2014. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 oat alszik, ha delelottonkent bolcsiben van. Ha hetvege van, vagy nem megy, akarmilyen tartalmas is a napunk max. 1.5-2 orat. Szerintem bent jobban elfaradnak, ezen ne parazz. :)
2014. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor mennyit. van hogy 30 percet, múltkor mondjuk 3 órát aludt. de néha egész nap le sem pihen :)
2014. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!