Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetesnek tettem textilpelust...

3 hetesnek tettem textilpelust a feje alá, jó lehet neki hogy picit "feljebb", egyenesen van a feje?

Figyelt kérdés

3 hetes kislanyom sokat nyöszörög mostanaban, főleg fekve. Fajogat a pocija. Szeretne folyamatosan a mellkasomon pihengetni, dehat az nem megoldas egesz nap.

Felveszem, puki, büfi es vissza aludni. Szopizas utan kap meg tapszert, utana min. 30 percet van a mellkasomon, rendesen bufizik, kakil.

Most tettem a feje alá összehajtva még egy textilpelust, ha büfizne, azota szinte meg sem moccan, úgy alszik!


2014. jan. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Egy textil pelenka nem számít semmit a feje alatt:)

Az nem emel csak 1-2 fokot!

Lehet alá rakni vékony kispárnát is, sőt sokat bukó baba feje alá ajánlott, hogy ne jöjjön vissza a tej, hisz a piciknek még nem zár jól a gyomruk.

Altathatod hason is, ha szeret a mellkasodon hasi lenni!

2014. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összehajtogattam kisebbre es ugy olyan mint egy vekonyabb parna.
2014. jan. 4. 15:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Probaltam hason is altatni, de nem tetszik neki.
2014. jan. 4. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
hason alszik?
2014. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, már látom, hogy nem. Szerintem ez esetben hanyatt nem számít az a textil pelus. De ha így alszik jobban, akkor tedd alá.
2014. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne a feje ala rakj párnát, hanem a kiságy lábát emeld meg a feje felőli oldalon (tegyél alá egy-egy könyvet), ha az a cél, hogy magasabban legyen a feje és ne bukjon. A párna nem egészséges szerintem, akármilyen lapos is.
2014. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oldalan alszik, legtöbbször. Jo otlet a kisagy megemeles, kiprobaljuk.
2014. jan. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!