Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A hálózsák lett a rongyija?

A hálózsák lett a rongyija?

Figyelt kérdés

8hós kisfiamon azt vettem észre, h altatáskor folyton markolássza a hálózsákja cipzárját. Próbálok odatenni egy szundikendőt, de addig kaparászik, és csak akkor nyugszik meg, ha megfogja a cipzárt. Néha a zsák ujjatlan vállrészébe kapaszkodik.

Nagyon nem szeretném, ha a zsákot választaná! Gondoljatok csak bele. Vastag, nyáron már tudom ráadni. Ha kinövi, megintcsak nem tudom ráadni. Ha vinni kell valahová, hatalmas csomója lesz. Mosáskor egy örökkévalóság a száradás.

Ma megpróbálom zsák nélkül altatni, kíváncsi leszek. Máshová sose visszük magunkkal, gond nélkül szokott aludni. De itthon mindig beleteszem, mert elég forgolódós.


Nyugtassatok meg, h nem ezt választja!



2013. okt. 24. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hónapos és neki sincs rongyija, szundikendője, vagy hasonló, pedig én is adtam neki aranyosabbnál aranyosabb holmikat.

A fenét!

A kisasszony a polár takaróját morzsolgatja, ha álmos, megy, kihúzza az ágy rácsain át, belefúrja a fejét, innen tudom, hogy álmos.

Ha altatom se kell neki semmi, csak a fejére húzza a takarót és így altatja saját magát.

Télen-nyáron ezzel takartam, illetve a nagy hőségben mellé tettem.


Szerencsére ha a nagyiéknál vagyunk, ott el tud aludni enélkül is, mivel ott is megvan a saját plédje.

Neki a plédek lettek a szundikendők :)

2013. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De édesek :) Az én 7-5 hósom a fülemet,hajamat,pólómat markolássza...4-5 hónapos koráig jó volt a textil pelus,és nem tudom visszaszoktatni rá,addig nem nyugszik,amíg valamelyik testrészemet szét nem szedheti,és csak utána tudom betenni az ágyába..


Kérdező,nincs esetleg kinőtt,cipzáros,puha pulcsija?Hátha letudnád arra cserélni,azt adod a kezébe.

2013. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7.5 hónapos (utolsó)
2013. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam a melleim közé dugta be a kiskacsóját, így tudott elaludni., és babrált, simogatott, járatta a kis kezét..addig, míg a kis keze nem volt bent a melleim közt, nem tudtunk aludni. most már három éves, egydül megy aludni, és magának dugja be a póló nyakán keresztül a kezecskéjét, és ott simogatja magat. nagyon cuki :)
2013. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam nélküle altatni, de majd' kiugrott a kezemből. Amint ráadtam a zsákot, mint akit kettévágtak. Egyből lenyugodott. De az is megnyugtatja, ha csak odateszem és hozzáér az arcához, meg fogdoshatja.


Most azt találtam ki (a pulcsis válaszból kiindulva, ezúton is köszi a tippet!), h anyummal varratok egy speckó rongyit, a fiam igényeire szabva. Mivel a zsákot is anyu varrta, így van belő maradék anyagunk. Abból csinálunk egy olyan darabot, amiben cipzár lesz. Remélem bejön.

2013. okt. 26. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
nem akarok nagyon akadékoskodni, de én most felnőtt fejjel sem válok meg a kispárnámtól. születésemtől megvan, és nem tudok aludni nélküle. :) egy gyerektől még nehezebb azt kérni, hogy szokjon le róla..rávezetni se könnyebb. én ordítottam, toporzékoltam, míg meg nem kaptam. még akkor is hisztit csaptam, ha valaki belefúrta a pofiját a párnámba. az érzékeny gyerkőckék nagyon rezdülnek az ilyesmire :)
2013. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!