Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A korábban hason alvò...

A korábban hason alvò babát hogy lehet elaltatni ha már forog?

Figyelt kérdés

Napközbeni alvásnál (kiságyban) érdekelne, kinek mi a tapasztalata.

Babám most még némi nézelődés, gagyogás után ügyesen elalszik egyedül. Mi lesz, ha már tud forogni rendesen (még csal hasról fordul, 5 és fél hós), akkor majd sokkal nehezebb lesz altatni?



2013. okt. 17. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz nehezebb. Majd kialakul neki, hogy ő hogyan szeret elaludni, úgy rakod le, és majd elalszik. Elalvás után meg már foroghat kedvére.

Az én lánykám pl az oldalán szeret elaludni. Meg szoktam támasztani egy párnával addig amíg elalszik, ez csak pár perc. Utána meg már hiába mocorog, nem ébred fel csak emiatt.

2013. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig hasra raktam le őket akkor is, mikor már forogtak. Innen szépen tudták, hogy alvásidő van. A mai napig hason alszanak, 3,5 és 2 évesek.

Egyébként nekem nem is tudtak háton elaludni. Mindig jelezték, hogy elfáradtak. Ilyenkor fordítottam őket. Később maguktól fordultak.

2013. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtattatok! :-)
2013. okt. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!