Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha nem lenne hasfájós a...

Ha nem lenne hasfájós a babám, hogy működne az etetés-alvás?

Figyelt kérdés
16 napos a babám és minden evés után nagyon sokat sír, görcsöl, szenved szegénykém... Ha nem lenne hasfájás, hogy működne az elalvás dolog? Mennyit van ébren egy ennyi idős baba és hogyan? Honnan venném észre, hogy már nincs hasfájás? Gondolom abból, hogy nem sír ordítva... Csak kíváncsi lennék, hogy ennyi idősen a nem hasfájós babák hogyan esznek-alszanak? Az én babám van, hogy 3-4 órákat fent van és sír...

2013. okt. 4. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Elernyedne a cicin? És nem kezdene el rögtön sírni evés után? Ja és ha evés közben kakil be de utána elernyed esetleg a cicin akkor hagyjam kakisan? Had aludjon? Az én babám mindig evés közben vagy után kakil.
2013. okt. 4. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
felébred a pelus cserére? sok baba nem. Hogy melyik babának mi a napi rendje teljesen változó. Egyik barátnőm kisfia alig alszik napközben születése óta pedig nem hasfájós. Nézelődik egész nap. ha egész nap otthon vannak kb 1-1,5 órát alszik egész nap, egyébként a kendöbe alszik séta alatt de ezen kivül nem sokat, de ugye nem tud minden nap órákat sétálni vele. Éjjelt végig alussza 3 hetes kora óta. Kipróbáltad már a praktikákat, szereket a babádnál? pl szélcső, meggymag párna, infacol stb stb
2013. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze mindent kipróbáltam már amit csak lehetett... :(
2013. okt. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!