Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól aludtak külön szobába...

Mikortól aludtak külön szobában a gyerekeid?

Figyelt kérdés
Az egyik fiam 2,5 a másik, pedig 1 éves. Most beköltöztünk a saját házunkba, amiben lehetne külön szobájuk, de mivel eddig 2 szobás lakásban laktunk, így nyilván velünk aludtak. Mikor, hogyan, milyen ágyban tudtátok őket "kilakoltatni"? Eddig úgy aludtunk, hogy a nagyobbik a férjemmel egy ágyban, én pedig a kisebbel a kanapén.
szept. 17. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb 2 éves koráig aludt velünk egy szobában, de az első pillanattól saját ágyban, majd fél évig már az új gyerekszobában egyedül. Ekkor született a kicsi, aki egyből a gyerekszobában aludt.


A nagynak semmi gondot nem okozott az átállás. Büszke volt rá, hogy már ügyes nagylány.

szept. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A nagyobbik 5,5 éves- Őt a mai napig nem tudjuk kitenni.

Köztünk fekszik el és amikor elalszik, akkor fogom és teszem át az ágyába, ami a mi szobánkban van.

Próbálkoztunk, hogy az ágyában altatjuk. Ordít. Nekem meg nincs türelmem hozzá.


A kicsi 3 éves, ő (a nagyból okulva) első naptól saját ágy, saját szoba.

szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy olyan ágyat amibe elférsz te is meg ő is és neki is tetszik… feküdj be mellé aztán ha elaludt mász ki szerintem így a legegyszerűbb. Ha eddig mindig veled aludt persze első körbe meg lehet probálni, hogy az hogy egyedül aludjon mint gondolat tetszik neki es akkor igazabol nem kell melle fekudni vagy van valami esti rutin ami úgy is végre hajtható hogy nem fekszel mellé csak oda ülsz. Én fekve szoptattam igy az első maradt meg vartam mig elalszik aztán mentem a sajat ágyamba.
szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Kb 2 hónapos koruktól, amikor már volt egy fix éjjeli alvásuk, és tudtam, hogy nekem is van időm aludni.
szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Születésüktől fogva külön szobában aludtak.
szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 2 éves korától alszik külön szobában. Akkor költöztünk és nagy lelkesen magyaráztuk neki, hogy ott már lesz külön szobája, nagyobbaknak való ággyal stb. Minden rendben volt. A kisebbik 15 hónapos, mehetne külön szobába, de egyelőre szerintem több lenne ennek a hátránya, mint az előnye. A nagynál 1 évesen már úgy éreztük, hogy jó lenne, a kicsihez sokszor kell kelni, de néha ágyban fekve egy kis énekkel is vissza lehet altatni.
szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!