Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam cici nélkül?

Hogyan altassam cici nélkül?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos múlt és sajnos ringatva alszik el cicin. Így senki más nem tudja altatni csakis én. Most van alvási regresszioja és így mai napi csak 40 perceket tud ébren lenni pl,és fél órákat alszik. Ez már most a 7. Altatás ami 20 perc ringatas. Nagyon fáj már minden. Hogyan tudnám rá szoktatni hogy a kisagyban aludjon, persze tréning és sírva hagyas nélkül

szept. 8. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

#6 Hajaj, a "megszokta" szót itt le se írd ha jót akarsz, itt a többség meg van győződve róla, hogy a babákat nem lehet hozzászoktatni semmihez. Meraznemúgymegy. Tudod, a baba már úgy születik meg, hogy kizárólag 3,6 km/h-s sebességgel ringatva, közben fel-alá járkálva és fel-le guggolgatva tud elaludni, miközben a francia himnuszt hümmögi aki épp altatja. Vagy éppen kizárólag másfél órát cumizva egy mellen, amiből enni már nem eszik. Sehogy máshogy nem, ha nem így csinálod, akkor nem alszik egy hétig 😃

A 3 éves, aki ájulásig ordít ha az apja akarja altatni, meg no comment. Vagy utálja az apját, és akkor el kéne gondolkodni hogy miért, vagy nincs nevelve, máskülönben már megbarátkozott volna így óvodás korára azzal, hogy nem mindig az történik, amit ő akar.

szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
11es miért? Sok anyuka se barátkozott meg még felnőtt korára se azzal hogy nem mindig az van amit ő akar..inkább hagyják álomba üvölteni a gyereket minthogy odaadják neki amire vágyik csak hogy ők pihenhessenek..hogy a gyerek mit érez az meg kit érdekel ugye?
szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
#12 Az nem sírni hagyás, hogy a saját apja viszi el aludni. Ne keverjük ide. A gyerek meg már nem kisbaba... Nyilván, pl egy szeparációs szorongását élő baba más, de azt nekem ne magyarázza meg senki, hogy egy egészséges, ép szellemű és lelki világú 3 évesnek nem lehet azt mondani, hogy ma apával mész aludni. És gondolom miután elkezd visítani, inkább ráhagyják és elviszi anya aludni... Na nálam valahol itt kezdődik a sz.r szülőség, nem ott, hogy nem rendeljük alá magunkat és a család többi tagját (pl nagytesót) akár belerokkanásig is 0-24-ben a baba/kisgyerek minden igényének.
szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Mellkasomra raktam és simogattam. Az apja is ezt csinálta. Igen, volt, hogy sírt, de nem akartam magamhoz növeszteni a gyereket, hogy csak én tudjam altatni, szóval csak akkor kapott újra cicit, ha pár percen belül sem nyugodott meg, de 90%-ban pár perc alatt mellkason is megnyugodott aztán elaludt. Mondjuk ez pár napos/hetes korában volt, lehet egy 3 hónapossal, aki hozzászokott, hogy ringatva anya cicijén alszik már nem működik.
szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Szoktasd le a cicin alvasrol. Csak akkor kapjon cicit ha ehes.. de ne altatas celjabol. Nem egy ketto labon karo ragoka vagy.. ha most nem huzod meg a hatarokat 1 ev utan megnehezebb lesz
szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!