Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam cici nélkül?

Hogyan altassam cici nélkül?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos múlt és sajnos ringatva alszik el cicin. Így senki más nem tudja altatni csakis én. Most van alvási regresszioja és így mai napi csak 40 perceket tud ébren lenni pl,és fél órákat alszik. Ez már most a 7. Altatás ami 20 perc ringatas. Nagyon fáj már minden. Hogyan tudnám rá szoktatni hogy a kisagyban aludjon, persze tréning és sírva hagyas nélkül

szept. 8. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szokasost meg lehet probalni, babakocsi, hordozas, labdan pattogas, hintaszekben ringatozas, adamo hinta.

Vagy ringatas nelkul csak agyban szoptatod.

De nagyon nehez kerdes, most vagy elfogad mast vagy nem.

1,5 evesemet eddig meg soha nem tudtam ravenni hogy a kisagyban aludjon😂

szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

De miért kellene cici nélkül? Ez nem ok/indok arra, hogy más ne tudja...

Fiamat mindig szoptatva altattam, az apja ettől függetlenül tudta máshogy, mert AKARTA.

szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Próbálta apuka is altatni, de keresi a cicit,így hiába akarta sajnos nem sikerült
szept. 8. 16:13
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Keresi, keresi, de ha nem találja?

Nem az a megoldás, hogy te elveszed tőle, hanem hogy apuka tököt növeszt és nem passzolja vissza neked az első sikertelenségre.

szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha nem találja elkezd sírni utána. Apuka ringatja az ölében viszont cumit se fogad el. Így nem tudom hogy kellene csinálni:/
szept. 8. 16:21
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Kitartással.

Nálunk első perctől apa altatta a kicsit cumi nélkül, mell nélkül. Megszoptattam, átadtam, mentem a nagyot altatni. Sírt, sírt, de ez nem sírni hagyás, mert kézben sírt. Nagylabdán rugózott vele, ringatta, járkált, mikor mi vált be. Volt hogy órát is.

Úgy megszokta, hogy utána nekem volt nehezebb elaltatnom még cicivel is.

szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Hat lehet nekem van akkor vajszivem, de egy 3 honapost biztos nem siratnek ezert basszus.

Egyedul a ringatastol igyekeznek megszabadulni, az tenyleg terhes lehet.

De most basszus, 3 honapos, persze hogy cici kell neki, ezen mit csodalkozunk?

szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem a cicin alvással van a gond, hanem hogy te nem tudsz pihenni. Ahelyett, hogy a mellen alvásról próbálnád leszoktatni, inkább szoptasd olyan pózban, ahogy te is tudsz pihenni. Fekve szoptatás életmentò ilyen esetekben. Azt meg megszokja, hogy nem ringatod közben. Lehet simán növekedési ugrása van, és pár napig fog csak olyen gykakran szopni.
szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Na itt látszik, hogy az okoskodik, akinek egy könnyű babája volt.


Lányom 3éves. A mai napig nem altathatjq az apja. Ahogy átvenné, ájulásig ordít a gyerek születése óta. Pedig apuka elég tökös, elhihetitek.


Mert nektek ment, az nem jelenti hogy akkor mindenkinél működnie kell, különben apuka egy puhapöcs.


Nálunk a cumi vált be. Nem akarta elfogadni, de én eröltettem. 2hét után elfogadta. Egy áldás volt.

szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
A cumi többet ért mint apa? Ezek szerint a cumi tökösebb.
szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!