Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csak autóban hajlandó...

Miért csak autóban hajlandó elaludni a 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Hónapok óta alvás problémával küzdünk. Odáig jutott a dolog, hogy a 11 hónapos kisfiúnk csak autóban alszik el. Minden nap próbáljuk mellőzni ezt az altatási módszert, de nem sikerül. Nagyon ritkán elalszik a kiságyban, de szinte csak autóban hajlandó. Mi lehet a gond? Tudjuk, hogy ez nem jó, de sokszor nincs más lehetőség, kínozni sem szertnénk.

#altatás #sír #rossz alvás #kocsiban alszik el
aug. 21. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ebben a korban minden fontosabb az alvasnal, igy van olyan baba, akinek segiteni kell benne.

Olyan is van, hogy csak leteszed es alszik, de oszinten szerintem ez a ritka kivetel.


Nem baj, ha nem alszik a kisagyban, de en az autot se biztos hogy eroltetnem, mert nem biztos hogy annyira praktikus ha ezt szokja meg.


Babakocsi, haton hordozas, labdan pattogas, hintaszekben ringatozas, melle fekszel az agyatokban es simi, enek, nyugtato zene, feherzaj, tok sotet szoba, ilyesmikkel probalkoznek.

aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert elringatja. Hosszasan kap q baba meglehetősen monoton ringató érzést.

Pl engem is elringat a busz vagy a vonat. Nem alszok el,de alfába lemegyek tőle.

aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kendőt próbáltad? Nekem az mindig bevált, még ha ellenkezik is kb 5 percen belül már alszik is.
aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babakocsiban esetleg próbáltad? Vagy ringatni? Amúgy ha nem a mozgásra alszik el, akkor lehet a hang is. Bár valószínűleg a mozgás lesz a megoldás.
aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!