Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam az agyaba?

Hogyan szoktassam az agyaba?

Figyelt kérdés
5 hónapos, amióta megszuletett együtt alszunk... én maradnék mellette de az apja azt akarja h az agyaba legyen... a szívem szakad meg de megprobalom.. de mindig sír az ágyában. Fel kel fel orankent. (Nem fogom sírni hagyni)
2021. nov. 19. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Pedig sírás nélkül ezt nem lehet megcsinálni. Sírni fog az első pár alkalommal, de majd megszokja. Minél korábban elkezditek átszoktatni, annál jobb lesz később.
2021. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Hàt ha veled jól alszik, akkor aludj vele te egy másik szobában. Értem apa álláspontját is, de azért egy 5 hónapos kisbaba igénye nálam előrébb való, mint egy önellátó férfié. Dugni meg lehet a ti ágyatokban, miután szépen elaludt a baba.
2021. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon pici még, erre van szüksége, nem csak fizikai szükségletek vannak, hanem lelkiek is. Ezerszer rosszabb, ha a kialvatlanság miatt egy hárpia leszel (már bocsánat, magamból indulok ki), minthogy melletted alszik a baba (én egyébként ilyen picit köztünk nem mertem altatni), esetleg tényleg külön ágyban alszotok a férjeddel.


Első gyereknél én is úgy éreztem, az együtt alvást szülői kudarcnak ítélik meg mások - másodiknál már úgy voltam vele, ha mindenkinek tele a hasa, nem fázik, egészséges, vízszintben van és alszik, akkor én azt a napot kipipáltam :)

2021. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Derjaderja ***** válasza:
91%
Ilyen babát aki felkel makacsul a hiányodra, nem érdemes erőszakkal külön szoktatni szerintem. Ők nem is hagyják abba a sírást a "sírni hagyáskor", nem véletlenül alszol vele.
2021. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... arra gondoltam h ha már több étkezést kivaltottunk, akkor uzsira vagy vacsira kapna valami laktatobbat rizspepet gyumolccsel pl, és akkor az hátha 'kiüti'... de még mellettem se aludja át az éjszakát, 1-2x még mindig felkel. Talán ha már át alussza és az etkezeseket kivaltottunk neki futok még egyszer.. egy ideje már nem próbáltam ott altatni mert sajnos imádok vele aludni... én is úgy vagyok nyugodt. De úton van a kisteso is, és ennyien nem fogunk elferni a nagy ágyban. Ha csak nem alszunk végleg külön a párommal. Ami meg valljuk be nem életszerű
2021. nov. 20. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ez egy olyan dolog amit nektek kell eldonteni. De megoldas mindenre van. Pl két 180*200-as matrac a földre egymás mellé és meg a szomszédok is mehetnek. Plusz biztonságos is. (Vagy amekkora matracok elférnek ez most részletkérdés). Nyilván ha nem akarjátok így akkor más megoldás kell. De te se akarod attenni. Szoval nem nagyon ertem a kérdést.
2021. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a párom akarja. Abban igaza van h az agyában lenne a helye de nem megy.. de megprobalom majd..
2021. nov. 20. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Be se kellett volna szoktatni.

Vagy a fèrjedet akarod kirakni az ágyból?


Lehet lepontozni.

2021. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sikerült megoldani :) oda toltam a babaagyat az ágy oldalahoz ahol en alszom és így olyan mintha együtt aludnank de mégis külön, mint egy babaobol. :)
2021. nov. 22. 13:39
 10/10 gungasam ***** válasza:
0%
Nem szakad meg a szíved , csak bebeszéled. ez a gyereksírás legfőbb pszihés hatása. Jó fegyver apuci ellen. A fater máris útban van. Végül is megtette amit kellett, innentől már....
2021. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!