Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem alszik eleget a 3 honapos...

Nem alszik eleget a 3 honapos kisbabam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugy szamolom nem alszik eleget a babam. Este 9 korul altatas, reggel 8ig alszik. Ez alatt kb 3-4szer kel fel es cicin alltatom vissza. Delelott 11-12 korul alszik kb 1 orat (probaltam hogy tobbet aludjon, de az lett hogy ott fekudtem mellette vegig es 20 percenkent megebredt es cicivel szunditott vissza). Majd 4 korul alszik egy fel orat, itt is probalnam kihuzni hosszabbra, de csak ugy mukodik ha mellette vagyok es mikor megebred cicit nyomot a szajaba.

Cumija nincs es nem szeretnek, nehogy a szopizas karara menjen.

Amugy jo kedvu baba, de gyakran latom asitani.

Mit csinaljak hogy tobbet/jobban aludjon?


2019. nov. 29. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden baba a nagykönyv szerint alszik. Ráerőltetni nem tudod.

Az én fiam is ennyiket aludt ennyi idősen. Azt hittem majd jobb lesz, ha megtanul mászni mert jobban elfárad. De nem így lett. Pedig egész nap pörög, jön-megy, szétszedi a házat.

Ha jókedvű, akkor neki ennyi alvás elég. Ez van, fogadd el.

2019. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél elektromos babahinta széket nálunk ez nagyon bevalt meg sok embernél.. Napkozbe alig aludt a babam szinten 3 hos. De miota megvettem 4 orakat alszik benne napkozbe egyhuzamba
2019. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 1 hónaposan se aludt többet. Semmi baja nem lesz. Ennyi az alvásigénye.
2019. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem nem alszik kórosan keveset vagy ilyesmi.

Ha szeretnéd hogy többet aludjon akkor kipróbálhatod amit írtak. Nálunk működött a babakocsi is még ebben a korban, illetve az adamot sokan dicserik. Emellett szerintem napo 1x nyugodtan lehetsz vele amikor alszik és nem gondolom hogy ördögtől való cicivel visszaaltatni mondjuk 2x.🤷🏻‍♀️ Picike még, ellenôrzi hogy ott vagy-e, biztonságban van-e.

2019. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
A kiságyban az én babám is keveseket alszik. Viszont a babakocsiban, pláne a friss levegőn akár 3-4 orát is.
2019. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!