Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek kover vagyok?...

Szerintetek kover vagyok? 16eves vagyok es 166cm/65kg. mindenki azt mondja, hogy fogynom kene.

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 17:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egy minimalis felesleg van rajtad, de ezt igy latatlanban nehez megmondani. Viszont ezt napi par km futassal konnyen leadhatod.:)
2014. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
Ja kövér vagy. 55-nem kéne lenned.
2014. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
37%
55-nek kéne lenned*
2014. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne 55kg-nak lennie? Izmosodnia kéne nem fogynia. Kezdj el súlyzóst vagy saját testsúlyos edzést, kiegészítésképp mehet heti 2-3 laza aerob.

A kajálásra figyelj oda, étkezz fehérjedúsan, vidd be a kellő szénhidrát és zsír mennyiséget is.

2014. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
37%
2. Te meg bunkó vagy. Miért kéne 55 kg-nak lennie?
2014. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Lehet, hogy pár kilót tényleg kéne fogynod, kis rendszeres edzés, odafigyelés az étkezésekre, és meglesz.
2014. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerintem neked a 60 az ideális súly

De odáig könnyen lefogyhatsz.

Csak annyi, hogy minden nap sportolsz, és este már kevesebbet, vagy csak gyümölcsöt eszel.

Én pl 14 éves vagyok, 167 cm, és 50 kg, de nekem is szokták mondani, hogy ne egyek annyit

2014. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pogo_01 válasza:
Miért kéne fogyni ? Én 13 vagyok és 60 kg. Szerintem inkább erősítened kéne.
2014. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Virág Árpád válasza:
Szerintem teljesen normális a magasság-súly arányod! A legbombázobb nők pont ilyan arányúak!!
2014. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Először is fiú, vagy lány vagy? Én 35 vagyok 180cm magas, és 105kg. De nincs rajtam súlyfelesleg! A karom 51cm átmérőjű. A mellkasom 120cm, és sportolok rendszeresen! De elvileg nem kellene ilyen súlyúnak legyek! De zsír szinte semmi nincs rajtam! Ha ugyanilyen lenne a súlyom, és nem kondoznék és sportolnék rendszeresen, akkor a hasam lenne 120cm, és akkor már kövérnek számítanék! Szóval ez elég összetett kérdés! Ha lány vagy, és nem testépítő, akkor sajnos van rajtad sok súlyfelesleg! De ez is összetett dolog! Ha nem a combodon, fenekeden van, hanem egy kicsit erősebb csontozatú vagy, és arányos akkor nem feltétlen leszel 50 kg soha! Ha arányosan van rajtad a súly és nincs narancsbőr sem, akkor csak pár kilót tudsz majd fogyni, és azt is nehezen! De ha valamelyik testrészed különösen zsíros, azt gyorsan le tudod dolgozni megfelelő étrenddel és edzéssel. De ahhoz kell egy jó edzésterv! Ez akkor van ha lány vagy! De mivel nem írtad le így csak vaktába adok tanácsot!
2014. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!