Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Zapkorbalol lehet galuskat...

Zapkorbalol lehet galuskat kesziteni? Mondjuk porkolt melle?

Figyelt kérdés

Elkezdtem update szerint etkezni es olvastam h zapkorpat lehet enni mindig vagyis 1-es kod.

Nem veszek semmilyen Norbi termeket csak itthon probalok 1-es kodu eteleket fozni ami eddig mukodok is csak ebben a zabkorpaban nem vagyok biztos.



2013. jan. 15. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A zabkorpát én sem próbáltam.

Amikor a búzalisztet itthon én is kiváltottam TK liszttel, (szerintem nagyon hasonló a zabkorpához) és nokedlit kavartam belőle, hát az olyan kemény lett, mint a kő, mármint a gyomromba úgy beleült, egész nap mintha mázsás kő lett volna. Szinte beteg voltam tőle.

Ezek után a maradék lisztet belekavartam a zsemlemorzsába és elhasználtam panírnak.

2013. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
48%
Lehet belőle készíteni, ha beírod a googleba, több tippet is kapsz. Arra azért készülj, hogy az állaga, íze de főleg a színe nem olyan, mint a fehérlsiztes változatnak. Nekem nem szokta a gyomromat megfeküdni. Először csak kevéssel próbálkozzál.
2013. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszakat.Meg nem probaltam de kivacsi vok h milyen annyira rossz nem lehet:)
2013. jan. 15. 19:26
 4/4 SzErika22 válasza:
Én épp tegnap csináltam... Nem jött be a családnak, és sajnos nekem sem!! Tényleg '1'-es de nagyon kemény, pedig az állaga lágyabb volt a készítéskor, mint az "eredeti" galuskának - de ahogy kifőtt... Mást kell próbálnom, de még nem tudom mit?!? :)
2013. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!