Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tojásos lecsó durumtésztával...

Tojásos lecsó durumtésztával jó lehet a diétában?

Figyelt kérdés
aug. 16. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára
aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha belefér a kalóriakeretedbe, akkor tökéletes.
aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a mennyiség a kérdés de am persze


néha lehet nagyobb mennyiséget is enni csak mindig nem mert annak meg lesz a következménye

aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha számolod a kalóriákat és amit megeszel, kevesebb, mint a kalóriakereted, akkor rendben van.
aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,számolom az alkalmazással.
aug. 16. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze
aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
A tojásos lecsó jó, a tészta kevésbé ha fogyni szeretnél. Akkor már inkább rizs (lehetőleg barna), de még jobb lenne valamilyen párolt zöldség köretnek, agy akármi aminek alacsonyabb a glikémiás indexe. A szénhidrátot célszerűbb olyan forrásból bevinni ami lassan szívódik fel, és pont annyi energiát csepegtet lassan a szervezetednek amennyit felhasználsz. A tésztában lévő szénhidrát gyorsan szívódik fel, és ha a szervezeted nem égeti el rövidesen az energiát, akkor a felesleg elraktározódik.
aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 marhaság. Pont ugyanannyira jó a tészta mint a rizs. Mind2 szuper szénhidrátforrás.

A glikémiás index meg értelmezhetetlen ha nem magában esszük az ételt. Márpedig nem az történik. Hogy van mellett rost (lecso), fehérje (tojas) es zsir (tojas) az onmagaban elegge lelassitja a felszivodast. Barmilyen szenhidratforrasnal

aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Durumtészta jó,nem sima tészta.

aug. 16. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Ha tudod hogy neked jó, akkor miért kérdezed? Én csak a saját tapasztalatomat írtam le. Nálam nagyon jól működött az, hogy minden tésztát száműztem az étrendemből. Én a tészták elfogyasztása után rövidesen farkaséhes voltam. És hiába volt meg a napi szükséges kalóriabevitel, folyamatosan éhes voltam ha nem léptem túl a keretet.

#8 Azzal egyetértek, hogy a rizs sem ideális, engem mégis kevésbé hizlalt mint a tészta. Azzal viszont nem értek egyet, hogy mindegy lenne hogy mi a szénhidrátforrás ha van mellette zsír és fehérje. Ezzel az erővel étkezhetnék úgy, hogy pár kanál cukor, pár kanál fehérjepor, pár kanál búzakorba, és fél bögre olaj. Inkább nem próbálom ki.

aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!