Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kompenzálható napközbeni...

Kompenzálható napközbeni rákoplalással az esti sör & chips? (25/N)

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy egészségtelen nap lenne.


Szigorú kalóriaszámlálós fogyókúrán vagyok, de nem szeretnék ezért kimaradni a buliból, sem kitűnni a társaságól, szóval pár nap múlva, este baráti összejövetel lesz, beszélgetés, sörözés és nasizás.


Úgysem fogok vizet inni és salátát enni, amit sima hétköznap este szoktam, míg mások söröznek és chipset esznek.


A kérdés az, hogy megzavarja e majd ez a görbe este a fogyókúrámat, ha aznap nem viszek be előtte mást, mondjuk reggel, délben, délután CSAK magában joghurt vagy kefir.


Vagy inkább hagyjam a csudába, egyek úgy, ahogy a fogyókúra alatt ettem eddig is, mert egyetlen egy sörözés és nasizás még nem okoz nagy törést?


Amúgy 156 cm magas (inkább alacsony) és 63 kg voltam, minimum 15 kg-tól próbáltam megszabadulni, ami pusztán zsír a combomon, derekamon, hasamon, felkaromon, mellemen.


Eddig viszonylag jól ment, most tartok 57 kg-nál. Félek, hogy megtörik a lendület. :(



2016. máj. 22. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
1 naptol nem lesz bajod
2016. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Hát nekem a "szigorú fogyókúra", és a "nem szeretnèk kimaradni a buliból" nem szerepel egy mondatban ;)


Sör helyett igyál egy fröccsöt ha mindenkeppen ez kell, chips helyett meg csinálj egy tál guacamolet, mártogass zöldségeket, tuti más is lesz aki ezt választja ahelyett a mocsok hulladékkaja helyett..

Hamár pár nappal előtte is ezen görcsölsz ;)

2016. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél úgy,mint máskor! Alkalmanként belefér egy "görbe" este. Pláne, ha nem egy rekesz sört,meg egy kiló chipset tolsz az arcba.
2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna az esti sörözés miatt tápanyaghiányos napot csinálni, szenvedni és izmot bontani. Egy ilyen estétől bizonyára nem lesz semmi. Ha ritkán bulizol, főleg nem tudom, mitől tartanál.

Bár nem tudom, hány sört és mennyi chipset eszel, de ha sokat, akkor is nagyon szükséged van rendes ételekre előtte.

2016. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam rengeteg ilyen estét, amit ajánlani tudok viszont: Inkább ropit egyél mint chipset, nincs benn annyi kalória, szerintem lassabban fogy, kevés benn a zsír, amivel a chips meg televan.
2016. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, a szervezet nem képes ennyire gyorsan reagálni egy diéta közben, hogy 1 alkalom után kilók szaladnak fel :)
2016. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!