Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akkor is hízni fogok, ha nem...

Akkor is hízni fogok, ha nem vagyok éhes és csak 1000 kalóriát eszek naponta?

Figyelt kérdés

Szóval 160 cm és 66 kiló vagyok .nő.

Eléggé zsíros fajta.

A kilók nem tűnnek soknak de nagyon rosszul helyezkedik el rajtam és elég nagy darabnak látszom.

Ha én kb egy nap 1000 kalóriát eszem összesen tojásból, túróból, húsból és zöldségekből és nem vagyok éhes de nincs meg az 1200 kalória akkor mi lesz?

Hízni fogok mert tartalékolni kezd a testem?

De ha nekem ennyi elég és nem vagyok éhes akkor nem volna szabad raktározni a testemnek nem?

Mert akkor raktározna ha koplalnék de nem koplalok mivel nem vagyok éhes.

Ilyenkor mi a helyzet?



2014. ápr. 8. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 1000 kalóriát nem éget el a szervezeted, raktározza, akkor te nem sokat mozogsz nap mint nap. Ezért hízol, illetve nem tudsz lefogyni!
2014. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mert akkor raktározna ha koplalnék de nem koplalok mivel nem vagyok éhes."


Az éhségérzetnek ehhez semmi köze. Ha kevesebbet viszel be az alapanyagcserédnél, akkor koplalsz. Akkor is, ha nem érzed.

Az agy könnyen átverhető.

2014. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor minden féle képpen meg kell ennem az 1200-at ?
2014. ápr. 8. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Napi egy óra aerob edzést csinálj,erőltetett menetű gyaloglás!

Én kereken egy óra alatt megyek 7,2 km-t,és 470-490 kalóriát használok fel,(ezt egy GPS-es programmal mérem).

Ha ezt ez étrendet tartod és csinálod mellette ezt az edzést garantáltan le fogsz fogyni!

2014. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Erre kizárólag a kísérlet fog választ adni.


Azért az a túró nyilván nem a fogyásodat fogja előremozdítani.

2014. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 abcdefg010203 válasza:
Felesd el a kalóriákat!Ne számláld ne is foglakozz vele.Helyette inkább azzal foglalkozz hogy jólérezd magad a bőrödben és minnél többet.Tudom ez szinte közhely de igaz.Én 17kilót adtam le azzal hogy mcdonadsba is ettem de kézisztem és focisztam.Amugy azt mondják a nőknél méret minusz 110 az ideális súly.
2014. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!