Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az egyik helyen azt mondják...

Az egyik helyen azt mondják reggel kell enni a fehérjét, a másik helyen meg azt, hogy este?

Figyelt kérdés
Varga gyógymód szerint ahol speciel én voltam reggel kell a fehérjét bevinni. Rengeteg fogyókúrás oldalon, külföldin is mindenhol azt nyomatják, hogy reggel cukor, mint gyümölcs stb... , mert ugye ezek az energiaszolgáltatók, délutánra megemésztődnek és este a fehérjét, érdekes hogy a gyümölcsre is ezt mondják azt mondják, este már csak gyümölcsöt szabad, igaz, hogy fél óra alatt megemésztődik, de telis-tele van (gyümölcs)cukorral, vitamin persze, de szénhidrát, most akkor mit egyek mikor fogyókúra alatt???
2013. aug. 13. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:
nekem az tűnik jónak ha este megy a fehérje, de akkor most mi van???
2013. aug. 13. 11:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ööö, és ha reggel is, meg este is? Én olyanról még nem is hallottam, hogy reggel 'vagy' este.
2013. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel gyümölcs, ebédre fehérje plusz zöldség, vacsira fehérje vagy zöldség.
2013. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg edzés után és este szoktam
2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fehérje mindig jó, energiának pedig teljesen jó a zsír is... Személy szerint ha a vágyaim nem mondanak mást, igyekszem minél kevesebb szénhidrátot enni (úgyis eszem egy csomót, nem tudom elkerülni :D).

Amúgy sem hiszek abban, hogy az időpont a meghatározó, sokkal fontosabb, hogy vidd be a szükséges anyagokat, a test majd elosztja. Valamint hallgass a testedre, ha szól, mire van szüksége... Én szoktam érezni, mi kell neki.

Olykor pedig nem is eszem délelőtt (ha mégis, az max. 1 tojás), bőven van energiám fizikai munkára is az előző napból, nem úgy ébredek, hogy evés nélkül elájuljak :D

Lazán :) Annyira sokfélét mondanak, én nem hiszek senkinek, csak megyek a magam feje után. Eleve nem vagyunk egyformák, ami az egyik embernek remek, attól a másik rosszul lehet...

2013. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de nem értem hogy akkor miért beszélnek százfelé? mindegy is

tényleg meg kell tanulni hallgatni a testünkre, én például (most már)tudom, hogy ha nem vagy túl kevés szénhidrátot/cukrot viszek be, iszonyatosan gyötrő fejfájásom lesz, amivel nem tudok és nem is lehet élni, két hónak kellett hogy rájöjjek

2013. aug. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!