Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Háyn kalória lehet összesen a...

Háyn kalória lehet összesen a reggelim, ebédem, vacsorám?

Figyelt kérdés

Reggeli (11-kor): 3 kis szelet kenyér májkrémmel

Ebéd (1-kor): egy nagy tányér (mélyhűtött, bolti) saláta, hozzá egy kis öntet

Vacsora (fél 8-kor, 1-ig fent vagyok): 2 pizzás csiga (rendes, nagy, nem a fornetti méretű)

Nasi most este: fél tábla mogyorós Milka



2013. jan. 8. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Jav.: Hány
2013. jan. 8. 20:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész jó volt a reggeli és az ebéd, miért rontottad el a vacsival és a nasival? :( Ha édes-éhes vagy egyél gyümit. Amúgy durván 1831 kcal.
2013. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu -csak te tudod hány deka lehetett a kenyér + a rákent májkrém, a saláta, hogy mi volt az öntetben....
2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hol van a fehérje??? az lenne a lényeg
2013. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1800 körül...

öntet nem kéne, mert az nagyon sok kcal

a péksütit felejtsd el

2013. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem a kérdező így szeret táplálkozni,szimplán csak kíváncsi mennyit ehet ilyenkor.

Én is este, edzés után nasizok. És? Átlag testalkatú vagyok, heti 3x mozgok, nehogy már ne nasizhassak,ha ugy esik.... :P :)

Amugy a kaloria számláló jó ötlet :)

2013. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van, utolsó, jól mondod. Vékony vagyok, csak kíváncsi voltam, nem túl sok-e ez így. Sok mindenről sajnos nem tudok lemondani..
2013. jan. 11. 21:15
 8/8 anonim válasza:

5/7-es vagyok újra.

Nézd én sose számlálgatom a kalóriákat,nem is méreckedem csak 1-2 havonta. Mindig a tükröt figyelem,abból egyből lejön,hogy mozognom kell-e többet,mert elhanyagoltam, vagy frankón nézek ki :)

Oké, ne egyél minden nap pizzás csigát,meg igaz,hogy kell a gyümölcs,de ha változatosan étkezel,ez tökre belefér egyszer egyszer.

2013. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!