Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jó ha reggelire eszek egy kis...

Jó ha reggelire eszek egy kis müzlit, gabonapelyhet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nézd meg a dobozán, hogy a szénhidráttartalmából mennyi a cukor. Ha sok, az gond, mert gyorsan meg fogsz éhezni utána.


Viszont azok a müzlik, amikben rendes gabonapehely van (a lapított, nem a puffasztott) általában kevésbé cukrosak, szerintem azok jók - bár néha azt is külön megcukrozzák sajnos.

2012. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ésszel mérd a mennyiséget! Én a rendes "lapított" zabpelyhes müzliből 1 kávéscsészényit (30 g) szoktam enni reggelire. Kevésnek látszik, de bőven elég. Néha rakok bele felvágott gyümölcsöt (epret, barackot, körtét) is. Aztán persze tízóraizni is szoktam, ebédig nem húzom ki ennyivel.
2012. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az emésztésednek, a testednek abszolút nem jó.

[link]

2012. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyél sima zabpelyhet, ami nincs alapból agyon cukrozva, de tejjel felöntve mézzel és fahéjjal izésítve ütős. Fél napot el lehet lenni egy tányérral, és még az emésztésnek is jót tesz (azért vigyázz mert ha túl sok akkor enyhe hasmenést is okozhat).
2012. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tej és a zab SOSE tesz jót az emésztésnek, nem tudom melyik nőklapjában olvastunk ilyet, de ne hangoztassuk!


Egyik sem ideális táplálék, azért f.osat meg, mert meg sem bírjuk emészteni! Az amit a testünkkel művel közben, ahhoz képest az alkoholizmus vagy a bagózás semmi.

2012. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!