Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így kb mennyi kcal? Nagyon...

Ez így kb mennyi kcal? Nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
Ma egész nap megettem egy darab dupla sajtos toastot a McDonald's-ból valamint szintén onnan egy vaníliás fánkot. Ez így körülbelül mennyi kcal lehet? Nagyon hízlal? Tudom hogy nem egészséges meg minden én is ritkán szoktam oda járni de ez most így jött ki ugyanis egész nap rohantam és nem volt másra időm...Nagyon sok kcal ez így? Kb mennyi? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 24. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen életképtelen cseszdmeg, ott van a mekiben minden kajának a kcal tartalma, pontosan, nem csak kb, talán még a honlapon is fent van.

Istenem.

Megjegyzem, van grillcsirkés saláta a mekiben, nem csak sajtoskenyér és fánk.:]

2012. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dupla sajtos toast: 235 kcal

A vaníliás fánk nincs fennt, de a csokis 190 kcal, jobb híján számoljunk azzal. Szóval ez összesen: 425 kcal. Gyakorlatilag semmennyi. Egyél ma még bátran.

2012. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
viszont ez kb 0 fehérje volt és egy csomó zsír és szénhidrát az étrended 2/3-a fehérjealaúnak kéne lennie az eredményes fogyáshoz...
2012. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsócica, a sajtban, és a fehér lisztben is van fehérje, te tudatlan macska.:] puszi
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a lekezelő tirpák stílust otthon anyádnak tartogasd. A fehér lisztben lévő fehérje kb. a nullával egyenlő, a mekis sajtban se lehet sokkal több.
2012. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem csak érted cicukám, egy duplasajtosban 11 gramm fehérje van. Tekintettel arra, hogy egy átlagos, 50 kilós nőnek 80 grammra van szüksége per nap, így ez nem elhanyagolható. puszi!:)
2012. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiába, nem számít a kcal.

Az számít, hogy semmi értelmeset nem ettél. Igen, így simán lehet zsírosodni, izomzatot leépíteni. Mekis 'kaja'.. kicsit sajnállak : /


Hús, zsír, zöldség, legyen ez az alap!

2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. válaszoló, a gabonákból nyert fehérjében a glutén is benne van, ami mérgező (kevésbé érzékenyeknek is csak még nem látják). A hasznos tápanyagok része nem szívódik fel, mert a lektinek károsítják a bélfalat a fitátok pedig megkötik az ásványi anyagokat. Így lehet egy alapból még ehető (bár gyanúsan meg nem romló) húspogácsa jó hatásait ellensúlyozni.


Remélem csak rosszul éreztem, hogy valaki a mekis szemetet pártolja, egyáltalán azt fogyaszthatónak tekinti, mert megkeresem.. és én is késsel járok, sőt véletlen még használni is tudom :)))

2012. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Megnéztem csak érted cicukám, egy duplasajtosban 11 gramm fehérje van. Tekintettel arra, hogy egy átlagos, 50 kilós nőnek 80 grammra van szüksége per nap, így ez nem elhanyagolható. puszi!:)"


Édesdrágaszépbaba!

Az a 11 gramm fehérje nem a duplasajtból van, hanem abból a húskészítményből ami közte van. Tekintve, hogy 10 dkg csirkemell 24 gramm fehérjét tartalmaz, és emellett 1 gramm zsír és fél gramm szénhidrátot. A duplasajtos szarod mennyi (telített)zsírt és szénhidrátot tartalmaz?

A napi szükséglet súlytartáshoz 0,8g/testtömeg kilogramm. Tehát egy 60 kilós nőnél 48g. Súlytartáshoz. Ha viszont már fogyózni akar akkor 1,5g/testömeg kilogramm és intenzív edzés kellene. Egyébként idióta kifejezés ez a fogyás. Senki sem fogyni akar, hanem jó alakot szerezni, ahhoz pedig nem fogyni kell, hanem a test zsír-izom arányát 13% körülire csökkenteni úgy, hogy közben nem veszítesz a súlyodból.

[link]

Így képzeld el. Érted már, hogy miért baromság a "fogyás" a kalóriaszámlálgatás és az olyan kérdések, hogy 180 centihez vagyok 40 kiló az jó?!!!.

2012. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!