Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez a étel nagyon hizlal?

Ez a étel nagyon hizlal?

Figyelt kérdés

Mikulásra szeretnék csinálni meglepinek vmi egyszerű sütit,de olyat,ami nem hizlal.

Kigondoltam egy receptet,de nem tudom,hogy mennyire hizlal.

Segítenétek?

A recept a következő:

A diabetikus kekszet lereszelem,fahéjjal,vajjal,ha szára tejjel összekeverem,és apró formákat szaggatok belőlük. aztán kókuszreszeléket szórnék az aljára,mint ha szakáll lenne,s a közepére a két szélén meg diabetikus csokiból két pöttyöt,mint szemet. A sapkáját meg diabetikus eperlekvárból csinálnám meg,s megy a hűtőbe egy éjszakára.

Nagyon hizlal?

Előre is köszönöm a hasznos választ! :)



2012. nov. 8. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok benne a diabetikus alapanyag, ezek nem igazán eredményeznek kellemes ízt. Kalória tekintetében biztos, hogy nem sok. Minden esetre előbb próbáld ki, nehogy te lepődj meg mikuláskor, hogy nem lehet megenni. (Nem bántani akarlak, de sütiskönyvből!!! én is csináltam már olyat, amit végül a kutyám is csak nézegetett!!!).
2012. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom mindenképp! :)
2012. nov. 8. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
tök mindegy mennyi diabetikus alapanyagot használsz mert van benne vaj,és az rosszabb.
2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tésztához: darált mák, kókuszreszelék, maglisztek (lenmag, mandula stb.) és tojást tegyél bele ne tejet!


Édesítés: xilit, xukor.


Csoki: 80-90%-os csokoládé


lekvár: lehet készíteni aszalt gyümölcs ledarálásával, hozzáadott cukor nélkül.


Én a 'diabetikus' cuccokkal vigyáznék, oka van hogy a diabétszt gyógyíthatatlannak tartják, ilyen kajákkal nem csoda!

2012. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Küszi!

Vajat kihagyom belőle.

2012. nov. 9. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal nincs olyan sok gond.. Annak már a tejcukor, tejfehérje tartalma eléggé elhanyagolható. De kókuszzsír jobb, és nem biztos hogy drágább.
2012. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!