Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért megy sokkal nehezebben...

Miért megy sokkal nehezebben a nagydolog diéta közben? Eszek elég rostot!

Figyelt kérdés

Másnál is így van? Én kimondottan könnyen járok vécére, soha nem volt szorulásom, de mióta diétázok nem is megy minden nap, és ha igen akkor is elég nehéz...

Eszek rostot sokat, teljes kiőrlésű tésztát és kenyeret, a reggelim is mindig zabpehely, gyakori a hús mellé a zöldségköret is. A folyadékfogyasztásom is rendben van.

Vagy ez így normális? Másnál is így van?



2012. nov. 3. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a diéta alatt sikerült végre, hogy minden nap tudjak "kimenni". Én mindig megiszok kötelezően 2 liter citromos vizet, reggel egy fél liter teát (zöldtea inkább). Ha nem iszok meg ennyit, akkor bedugulok a sok rosttól. Mondjuk én kávét is iszok, az is rásegít lehet...
2012. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, heti egyszer, ha sikerül. :( És persze addigra szétrobbanok, nagyon szenvedek...

Pedig nem is diétázom durván, mindent eszem rendesen, csak mértékkel (=kevesebbet).

Nem tudom, mitől van, így sajnos azt sem tudom, mi segít.

2012. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. folyt.

Egyébként nekem előtte elég botrányos volta nagyvécés dolgom, mert 4-5 naponta tudtam csak produkálni. Most már beállt minden napra.

Mindennap eszek olajos magvakat, de csak minimálisan, vagyis 20-25 grammot. Rendszeresen használok salátaolajakat, lenmag,olíva, tökmag, bio napraforgó olaj a zöldségsalátákra egy kanállal. És kókuszolajban főzök.

Lehet ezek is besegítenek (tudom anyagilag húzósabbak)

2012. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet eszel, így nyilván ritkábban kell. Meg olvastam valahol, hogy a sok hús is okozhat szorulást, nem tudom ez mennyire igaz.
2012. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, a végén már eltelt 10-12 nap is két "nagydolog" közt. Azóta helyreállt. Arra kell figyelni, hogy többször egyél kevesebbet, ne kevésszer sokat. Mellé jó sok folyadék, zöldség és gyümi. :)
2012. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valamennyit nekem is javult. Úgy látszik valahogy alkalmazkodik a szervezet.

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek!

2012. nov. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!