Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akárhol nézem, mindenhol...

Akárhol nézem, mindenhol ilyen 400-700 kalória jön ki. Miért? Szerintem többet eszek!

Figyelt kérdés

leírom az egyik random napom:


R: 2 abonett, 70g tonhalkonzerv(sós lében), 40g kígyóuborka, 80g vegyes saláta(ilyen zacsis, amiben van saláta, káposzta, stb.)

T:alma(suli miatt ált. mindig ez)

E: csilisbab

U: 10g szőlőcukor, 50g ruszli

V: 65g zsírszegény tehéntúró fahéjjal.

+2-3 liter víz


akármelyik napomat számolom ki, sosem érem el az 1200 kcalt.


ebéd az, ami otthon van, vagy néha 70g csirkemell, 100-150g karfiollal,brokkolival, egyéb fagyasztott zöldségkeverékkel.

uzsonna az edzés utáni kaja, mert már nem proteinturmixolok :(


Szerintem ez sok kaja, mégis miért jön ki mindenhol ilyen kevés kcal?

és akkor hozzáteszem, heti 5× edzek másfél órát(ebből heti 3 súlyzós edzés).


2012. okt. 22. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok kaja, 70g csirkemell, az mekkora? Fél tenyérnyi lehet? Az nem sok, én ugyan most kezdtem diétázni, de biztos éhen halnék ennyitől. Főleg, ha még edzel is mellette.
2012. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne a kcalt nézd hanem a szénhidrátot meg a zsírt. Mit akarsz? Fogyni, Izmot építeni, szálkásítani? Kcal számolgatásával verik át a jó népet. A kenyérbe nincs sok kcal, de 100 grammban van 53 gramm szénhidrát. nekem a napi szénhidrátmennyiségem 100-110 g reggeli súlyzós edzésnél és esti kardiós edzésnél. Kevesebbet nem érdemes enni, mert megáll az anyagcsere, meg nem is fogod bírni, ha komolyan csinálod. 25/L
2012. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Többet kell enni, ez nagyon kevés kaja. Én ennyit reggelire megeszek, ha éppen tömegelő "fázisban" vagyok.
2012. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne számolgasd a kalóriákat, teljesen felesleges!

Ne egyél-igyál semmi gyorsan felszívódó szénhidrátot: cukor, lisztből készült dolgok (mindegy milyen liszt), krumpli, rizs, babfélék.

Egyél: zöldségeket, húst(ne csak csirkét),tojást, zsírt!,halat, olajos magokat, kevés gyümölcsöt(ne reggeleire)


Így hízni tutira nem fogsz! Ha fogyni szeretnél akkor figyelj arra, hogy ne zabáld magad tele. Egyél csak naponta 3x (ha nem eszel semmi inzulin bombát, akkor bőven nem leszel éhes többször)


Nyomd az edzést és irány a csúcsformád!

2012. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez azért lehet, mert, amiket te eszel, azok közül mindegyik lightosabb kaja. Ajánlom, hogy ebéd után egyél meg még valami édeset, vagy valamelyik főétkezésre egyél valami laktatóbbat.
2012. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

65g zsírszegény túró? :DD

nem tudom milyen adatokkal rendelkezel, de én pl túróból azt a dobozos 250grammosat veszem (ami amúgy sem egy húde nagy adag a maga 245kalóriájával) és annak a felét eszem meg, tehát 125g-ot, amit még egy kis natúr joghurttal is felturbózok de így is kevéskének érzem néha és bevágok mellé egy almát. A te 65grammod joghurt nélkülkb 2-3 kiskanálnyi adag lehet.....azért ezen gondolkozz el.

Ja és én 163cm 54kg vagyok viszonyításképp.


21L

2012. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kis kieg:

ne csak a kalóriát, szénhidrátot és a zsírt nézd. elképesztő, hogy mennyi sót viszel be...az ám rosszabb, mint az előbb felsoroltak mert annyi vizet visszatart, hogy csak na...fura, hogy rajtam kívül senkinek nem szúrt szemet a dolog...

2012. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!