Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma este megyek pizzázni,...

Ha ma este megyek pizzázni, akkor mit egyek egész nap?

Figyelt kérdés

Egyek ugyanúgy, mint szoktam (1200 kcal), aztán még erre jön majd az 1700 kcal kóla meg pizza, vagy napközben ne egyek annyit, aztán este zabáljak be 1700 kcal-t?

Vagy tök mindegy, mert nem ezen az egy napon fog múlni?


Amúgy 2 hónapja diétázom, 1x hamburgereztem már, de az napközben volt, így valamennyire be tudtam iktatni, de ma este 8-ra megyünk pizzázni, így tanácstalan vagyok.

De amúgy soha nem bűnöztem meg semmi, gondolom akkor túl nagy dráma nem lesz, kajáljak akárhogy is napközben?


2012. okt. 2. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggeli, ebéd ahogy szoktál. Uzsonna meg legyen valami könnyű, pl: 1 joghurt1-2 db keksszel, alma, 1 banán, vagy 1-2 vékony szelet pirítós teával.
2012. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Megbocsáss, de a light kólában 2 kcal van, ha egy litert megiszol, az se számít sokat. 1700 kalóriányi pizzát meg felesleges mohóság bezabálni. Nagyon sokat meg kell enned, hogy elért az 1700-at.

Egyéb normálisan nap közben, ne farkaséhesen menj pizzázni, egyél 2 szelet pizzát és ennyi.

Pontosan azért kell "diétáznod", mert mérték nélkül zabáltál összevissza. Ha tudnád, hol a határ, beleférne a pizza és a hamburger is.

2012. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Számomra a light kóla ihatatlan ízű, és nem is akarok olyan dolgokból meginni akár 1 decit is, ami fekete színű, édes és kb. 0 kcal.


Nem fogok 2 szelet pizzát enni, mert ha már egyszer elmegyek a barátaimmal pizzázni, akkor nem rontom el a dolog azzal, hogy 2 szeletet eszek.

Szerintem egy 24/26 cm-es kolbászos pizza simán megvan 1500 kalória, bár bevallom, csak a hasamra ütöttem.


Egyébként meg szerintem nincs abban semmi mohóság, ha az ember néha megeszik egy pizzát. Régebben hetente jártunk pizzázni/hamburgerezni/gyrososzni, mégsem híztam el.


Aztán lett egy mellékvesedaganatom és hopp, máris felment 30 kiló.

2012. okt. 2. 11:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 2. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen a napon fog múlni. Egyél este egy jó pizzát, igyál hozzá ami jól esik. Holnap meg folytatod úgy ahogy szoktad. Se ma se holnap ne egyél kevesebbet, és több mozgás sem szükséges. Ennyi simán belefér. A light kólás véleményeddel egyet értek. Érezd jól magad :D
2012. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, köszönöm szépen! :)


Harcművész, kérlek ne fárassz..

2012. okt. 2. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!