Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy komolyabb okosóra ha...

Egy komolyabb okosóra ha rendesen van beállítva mennyire pontosan tud kalória szükségletet mérni?

Figyelt kérdés
jún. 29. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Mindenki azt fogja itt mondani hogy semennyire.

De én így fogytam, egy felsőbb kategóriás Garminnal. Úgy fogytam a számaira támaszkodva ahogy a nagykönyvben meg van írva, és már hónapok óta így tartom a súlyomat is, szóval szerintem pontos.

Viszont a Polar is meg a többi komolyabb sportóra sokkal többet mér mint a Garmin. Az ilyen egyéb okosórákról mint Apple watch, meg ilyen Xiaomi-k nem is beszélve. Szóval ha fogyáshoz akarod használni, én mindenképp a Garmint ajánlom.

jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen garminnal? Fenix 7et tervezek venni az szerinted emnynire jó?
jún. 29. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az jó. Az enyém felett kicsit már eljárt az idő, egy Forerunner 945-ös. Ez a Fenix 6 szériával kb egy tudású, csak nem olyan minőségi a megjelenése. Egy Fenix 7s-nek nagyon örülnék én is. :)
jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
jún. 29. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Smennyire. 40 százalékos eltérések vannak. Rengeteg. Viszonyítani sem jo.
jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Kb annyira, mint amennyire vérnyomást tud mérni. Semennyire.
jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem pontos, de támpontnak jó. Ha futok 10 km-t, vagy bringázok 20-at, akkor igenis kell pótolni a dolgokat, ha nem akarok izomból is fogyni. Nekem Apple van, aminél sokkal jobb lenne egy Garmin, de még így is viszonylag reális képet ad.
jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!