Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt aki +100kilo es nem...

Van itt aki +100kilo es nem olyan reg kezdett dietaba?

Figyelt kérdés
Milyen etrendet kovetsz, mozgásnak mit csinàlsz?
ápr. 23. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó, tök mindegy, én már nem mondhatok semmit, mert akkor én bántom őt azzal, ha merek szólni bármiért. Meg akkor direkt is csinálja. El kéne költöznöm, aztán hagynom mindent, mert engem jobban zavar, hogy szívműtötten, magas vérnyomással, asztmával baromira nem kéne ekkorának lenni.
ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

120kg vagyok. Egy betegség után szinte 0 a napi mozgásom. Parkolóból munkahelyre és vissza a kocsihoz. Tudom több kellene de nem megy.

Így viszont hízok… tavaly novemberben SZÓ SZERINT három naponta ettem. Akkor is csak egy salátát. Folyadék, feketekávé és víz egy hónapig ez ment.

Olyan volt mint a pokol, de igazából nem a fogyás volt a cél, hanem egy magánéleti válság miatt nem tudtam enni az idegtől. Decemberben már ettem kb könnyű diétás adagokat.

Január február környékén elkezdtem enni úgy mint a koplalás előtt.

Az eredmény:

120-ról 105-re majd 110-re és most ismét 120kg vagyok.

Nem zabálok pl: reggeli egy szalámis zsemle, ebéd semmi, vacsora egy normál tányér főzelék egy szelet kenyér.

(Ez elég gyakori szeretem a főzeléket munkában nem eszem macerás).

Szóval ennyi és 0 mozgás. Aztán stabil 120kg.

A fogyás pedig elvileg nem bonyolult. De nekem nem megy.

ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 27 éves, 104 kg vagyok. 2 kicsi gyerekem van, 1 hónapja álltam újra munkába. Mindenhova kocsival közlekedek, mert én hozom-viszem a gyerekeket, és messzire megyek dolgozni. Fizikai/álló munkát végzek, nem vészes, de picivel több mozgás, mint eddig.

Legnagyobb bajom a 0 kitartás, az állandó fáradtság, és a stressz kajába, főleg édességbe való fojtása. Ha van egy kis szabadidőm, akkor inkább pihenek, sem hogy még tornázzak/sétáljak/biciklizzek. Se kedvem, se erőm nincs hozzá.

Korábban a kalóriaszámlálás bevált, meg egy rövid ideig IF diétáztam is, ami szintén tetszett és eredményes volt, de abbahagytam, és fokozatosan visszajött minden, plusz még több is.

A gyerekek előtt 86 kg voltam, azóta közel 20 kg feljött rám. Utálok tükörbe nézni vagy fotókat látni magamról.

Nem akarok pálcika lenni, és nem is tudnék, a 80 kg-val már kibékülnék, pedig az is több, mint a magasságomhoz ajánlott testsúly (169 cm vagyok).

ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!