Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Green...

Mi a véleményetek a Green Coffee-ról? Tényleg hatásos, vagy ugyanolyan bóvli, mint a legtöbb fogyasztószer?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 11:19
 1/7 anonim válasza:
Bóvi, tessék kevesebbet enni, és egészségeset!
2013. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam még egyetlen ilyent sem. De most gondolj bele minek vennél meg ilyeneket, mikor az egészséges étrend összeállítása és mozgás "ingyen" van. Mellesleg lehet, hogy fogyaszt de ki tudja később milyen mellékhatása lesz. Annyi fogyasztószert kitalálnak, meg vannak is, de én egyetlen emberrel sem találkoztam még aki azt mondta volna,hogy ezekkel fogyott. Próbáld inkább elhagyni a cukros dolgokat, pékárút, igyál sok vizet, mértékkel egyél. Ha van lehetőséged akkor mozogj is mellette. Nemcsak hatásosabb, de tartósabb is lesz.
2013. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Én kipróbáltam és nem hat! Semmit nem csinál! Kamu az egész :S
2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kamu az egész! hihihi
2013. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
dehogy kamu, csak nem erre való... csökkenti a koleszterinszintet meg egészséges, de fogyni nem fogsz tőle világiakat
2013. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
@#2 milyen hatása lenne? ez ugyanaz a kávé, csan nem pörkölik meg. előbb megy rá a tüdőd a városi levegőre, mint erre bármid
2013. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én probáltam és hatásos most rendeltem meg a második dobozt! 10kg-mot fogytam és így az álmomat is valora válthatam mert modell lettem :) de a tabletta mellett futotam+egészségesen étkezem a tabletta csak besegített !:)
2013. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!