Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Hoodia fogyókrás szájspray...

A Hoodia fogyókrás szájspray egészséges?

Figyelt kérdés
Ez az egyik kérdésem ,a másik ,meg ,hogy 14 éves gyereknek lehet használni?

2012. jún. 21. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

összetevő: kaktuszkivonat, borsmenta, alkohol ... ettől max a szád lesz illatos, egyébként az ilyen dolgokat én messze eldobnám a fenébe, nem még a gyerek szájába fújkálni... ki tudja, mit raktak még bele ... ja


" A termék használata csak felnőtteknek ajánlott! Fogyasztása terhesség és szoptatás idején, valamint gyermekek részére nem ajánlott! A termék közvetlenül szembe ne kerüljön!"


inkább valami mást keress

2012. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ,amúgy nem olyan fontos ,mert nem vagyok kövér ,csak találtam ilyet otthon ,és gondoltam ha már van kipróbálom ,mert ugyebár étvágycsökkentő és az rám is férne ,mert sokat nassolok. :)
2012. jún. 21. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
nassolj valami egészségeset, pl. vágj fel hosszába zellert/répát/póréhagymát/uborkát stb és mártogasd valami hómméd sajtszószba, vagy egyél kesudiót, abban a niacin nyugtató hatással van, depi ellen kitűnő:)
2012. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. jún. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!