Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel lehet csökkenteni az...

Mivel lehet csökkenteni az étvágyat és az állandó éhségérzetet?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom, reggel általában müzli, joghurt, napközben zöldségek, gyümölcsök, kétszersült, puffasztott rizs, stb...jó sokat is iszom, hogy tele legyen a gyomrom, mégis ÁLLANDÓAN éhes vagyok, és hatalmas az étvágyam.:-( Pl. eszem egy joghurtot, és ha lenne itthon, képes lennék még vagy 10-et bevágni utána. Nem kimondottan fogyasztószert keresek, csak valamilyen szert, ami az étvágyat elveszi! Mert így már lassan koncentrálni sem tudok, mert minden gondolatom a falás körül forog.
2011. ápr. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül néhány étvágycsökkentő hatású:

[link]

2011. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress rá a három órás diétára,nekem bevált:)
2011. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Adipex nekem bevált,igaz hogy tényleg nagyon káros ezt mindenki döntse el mennyit ér neki a fogyás.Én fogytam vele 10kg-ot.Ránéztem a kajára és hányingerem volt.
2011. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jujj
2011. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!