Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 40-es nadrágokat...

Ha valaki 40-es nadrágokat hord, akkor az már kövérnek számít?

Figyelt kérdés
Szerintetek fogynom kéne? 170 centi vagyok és 68 kiló.

2019. júl. 4. 17:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44-es méret is jó,meg 46 is :))
2019. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én S-XL-ig hordok nadrágokat.:) Semmilyen törvény vagy előírás nincs a méretezésre.
2019. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha már 19 évesen kezdesz túlsúlyos lenni, akkor mi lesz később? Ez még nem vészes, nem kell kétségbe esni, de ne hagyd magad elkábítani ezzel "a mindenki úgy jó, ahogy van" szöveggel. A saját egészséged érdekében szerintem figyelj oda a kajálásra és eddzél, sportolj, mozogj sokat. Bármit, csak rendszeresen!
2019. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Én is XS-től L-ig hordok ruhákat, a méretezés valóban tökmindegy. De 170 cm-hez 68 kg akkor is sok.
2019. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#13 Épp fogyókúrázom, de nagyon lassan megy. Ezért szomorodtam el, hogy 40-es nadrág kell. Amikor próbálok fogyni sajna mindig kövérebbnek látom magam.
2019. júl. 5. 14:11
 16/23 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Ne szomorodj el! Ez még egyáltalán nem durva túlsúly így leírás alapján. Csak arra akartam célozni, hogy ne hagyd el magad, ne dőlj be a mindenhogy jó vagyok kampánynak. Én 30 éves vagyok, és olyan sok pocakos, elhízott kortársam van, olyan rossz rájuk nézni, sajnálom őket és meg is vagyok döbbenve rajtuk: hogy lehet így elhanyagolni magukat? Főleg ennyi idősen?


Sportolsz valamit?

Elég nehéz eredményesen diétázni, mert a neten egy csomó baromság van, egymásnak ellentmondó infók. De a te korodban még jó eséllyel rugalmas az anyagcseréd, szóval ha eleget sportolsz és kevesebb szénhidrátot (cukor, liszt főleg), akkor nincs az az isten, hogy ne javuljon a formád és csökkenjen a zsírszázalékod. Szóval hajrá!

2019. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezt jó volt olvasni! :)
2019. júl. 5. 18:38
 18/23 A kérdező kommentje:
Próbálom tartani a heti 3 futást, de ebben a nagy melegben elég nehéz. Ezt próbálom kevesebb kajával kompenzálni.
2019. júl. 5. 18:38
 19/23 anonim ***** válasza:

A futás jó, én is szoktam, de ebben a dögmelegben én sem bírom.

Amit még nagyon szeretek, az a súlyzózás. Olyan szép, formás izmokat csinál, és feszesít is. Egy kicsit rá is függtem, jó értelemben.

Egyébként én mindig éhgyomorra edzek, sokkal jobban bírom úgy. És általában is igyekszek csak kétszer-háromszor enni egy nap. A sokszor egyél keveset mantra elég káros, mert akkor folyamatosan az emésztéssel van elfoglalva a szervezeted, nem tesz jót se az inzulinszintnek se az immunrendszernek. (bocs, tudom, hogy nem kértél tanácsot, csak szembe jutott)

2019. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Semmi baj, hasznos volt.

A kajálással én is úgy vagyok mint te, igyekszem tartani a napi 2-3 étkezést

2019. júl. 5. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!