Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás esetén a hasleszorító...

Fogyás esetén a hasleszorító alsónemű segít valamennyit, hogy ne ereszkedjen meg annyira a has?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt sokat híztam és hatalmas hasam volt, császárral szültem és már a műtét után 1 hónappal kicsit lógós volt a hasam. Szülés után 1 évvel elkezdtem fogyókúrázni és minden nap tornázni. Elkezdtem fogyni és ez által a hasam is kezd egyre lógósabb lenni pedig végzek olyan gyakorlatokat ami az alhasat edzi. Mit tudnátok tanácsolni? Kinek mi a tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. júl. 2. 13:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak: Gratulalok az eddig elert eredmenyedhez. Nagyon ugyes vagy. Elarulnad hogy csinaltad es hogy mennyi ido alatt sikerult ennyit fogynod?
2019. júl. 10. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!