Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felüléstől tényleg laposabb...

A felüléstől tényleg laposabb lehet a hasam?

Figyelt kérdés
És úgy általában az ilyesmi tornák vékonyítanak? (pl.felülés, lábemelések, guggolás, stb.) Megfelelő étkezés mellett.
2010. júl. 4. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
pilatest ajanlanam. gyonyoru hasad lesz tole. foleg,ha mellette kocogsz is
2010. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A hasad akkor lesz laposabb ha zsírt égetsz róla. A hasadon nincs akkora izomtömeg h te most azzal látható eredményt érjél el, kevesebb izom kevesebb sírt bont. Guggolással sem lehet fogyni, lábemeléssel se, fogyáshoz kardió mozgás kell (kocogás nem futás, bringa kényelmes tempóban, úszás, de legjobb a séta) csak ezt sokan nem fogják föl. Ezeket csináld naponta kb. egy óráig, emlyiket kedved van, lehet úgy is h egyik nap sétálsz, másik kocogsz, aztán bringa, ha olyan kedved van úszol, variáld ahogy kényelmes. Legjobb reggel ébredés után úgy h nem eszel semmit, akkor van alacsonyan a pulzus, inzulin szint, akkor lehet a legjobban fogyni. Csak arra figyelj, h ne vidd túlzásba, ha érzed h emelkedik a pulzus vegyél vissza a tempóból, mert akkor már megy át izommunkába a dolod, abbamarad a zsírégetés, és izmot vesztessz, valamint a tested a megevett szénhidrátot égeti nem a szírt.

Csak a hasadról nem fogsz fogyni, egész testről fogysz.

2010. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2010. júl. 4. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, de meg ne próbálj étgyomorral elmenni futni:)

Remélem, hogy nem szeretnél beájúlni az egyik bokorba:)

Mindenképp egyél valamit elötte!!!

ÉS

a felüléseket, gugolást stb. se hagyd abba, mert ezek is hozzájárúlnak a fogyáshoz...:)

2010. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, futni nem szabad, ezért írtam h könnyű tekerés, séta, kényelmes tempóban úszás. Ha nem végzel nagy izommunkát, és nem ettél előtte semmit, nem fogsz beájulni.


Bár ha rendben van a vérnyomása, van egy alap fizikuma akár még nagy tempóban futni is elmehetne reggel, semmi baja nem lenne...

2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggel fölkel, eszik, és úgy megy el KARDIÓZNI, akkor meg baromira nem fog fogyni, mert szénhidráthoz jut a szervezet, inzulin szint is megemelkedik...

De a futás nem alacsony szintű izommunka, nem is nagyon kardió mozgás, attól nem fogsz úgy fogyni, ha csak fogyáshoz kell nem legjobb.

2010. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké... én csak a saját tapasztalatból írtam:)

Nem vagyok elhizott, és sportolok kis korom óta, de mégis szédelgek meg alig látok, ha elfelejtek enni:D

2010. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem.

én is felüléseztem és a hasam izmos volt,és éreztem már hogy kezd kockás lenni a hasam vagy nem tom,de tök kemény volt,viszont még mindig ott maradt rajta a hájjrétek.

13L

2011. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!