Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valami összefüggés?

Van itt valami összefüggés?

Figyelt kérdés
1 hónapja diétázom (nuku fehér liszt+cukros cuccok) le is ment már kb 4 kiló. Este a tévézésnél mindig almát ettem. Mióta ezt az almát felváltottam 6 óra körüli könnyű vacsival azóta stagnál a súlyom. Hogy lehet ez? Vagy csak véletlen?
2010. jún. 27. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mi lenne az a vacsi? amúgy egy idő után mindenkinél beáll a stagnálás, majd ki fog mozdulni, csak folytasd tovább!
2010. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
körözött sonkával zöldséggel, vagy tojás zöldséggel, joghurt.ilyesmi. Mi a helyzet az almával?
2010. jún. 27. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
az alma alacsonyabb kalóriatartalmú mint ezek, viszont sokfelé nem ajánlják a gyümölcscukortartalma miatt. viszont rostokban gazdag, szóval jót tesz az emésztésnek. szerintem, egyed felváltva :D egyik nap alma, másik nap tojás zöldségekkel, aztán alma.. stb.. :)
2010. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom ezt a variációt. Lehet, hogy nem az alma elhagyása miatt stagnál a súlyom, de teszek egy próbát. :)
2010. jún. 27. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
minden fogyókúrában vannak stagnáló szituk, ilyenkor az edzés mennyiségét/intenzitását kell növelni
2010. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hetente 5-6 nap tornázom, norbi aerobzónára, jól megizzaszt. Mivel váltogassam esetleg?
2010. jún. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!