Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most értem haza, egész nap...

Most értem haza, egész nap nem volt időm enni. Ha most megettem 2 db. Jóreggelt kekszet, akkor még ehetek egy Szívecske csokis tejberizst?

Figyelt kérdés
Vagy hizlal netán? Mert akkor nem eszem meg.
2010. jún. 22. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább valami rendes FŐTT kaját kéne enned, amivel jól is laksz.
2010. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

normális kaját mikor fogsz enni?

bele sem merek gondolni, hogy milyen egy napi étkezésed... lennél kedves leírni? őszintén kíváncsi vagyok rá

2010. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát reggel ált. egy csésze kávé, mellé valami keksz, ilyesmi, ebédre hús, salátával, (amikor van időm) uzsira gyümölcs, vacsorára szintén gyümölcs. Szóval most ehetek tejberizst?
2010. jún. 22. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
ehetsz, megengedem...
2010. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha fogyózol mi a francnak eszel csokis tejberizst??? Én nem fogyózom,de ilyen akkor sincs a mindennapi étrendemben.
2010. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem mindennap van. De most csak ennyire van időm :S Holnap többórás utat kell megjárnom, vonattal. Reggel egy csésze kávé, vagy egy Burn Shot, keksz, és húzok...Egésznap nem lesz időm kajálni. Megint...
2010. jún. 22. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csinálnál teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset? Vagy pár szem gyümölcsöt joghurtban? Nem hinném, hogy a csokis tejberizs az egyetlen gyorsan ehető kaja...
2010. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a Burnben lévő kalóriát cseréld le egy szendvicsre, és máris lesz energiád a nap többi részében is
2010. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a kérdésed kiírása és az utolsó hozzászólásod óta 22 perc telt el. addig főzhettél volna egy kis párolt zöltséget, és megsüthettél volna két szelet pulykát...
2010. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nincs most itthon semmi, sajnos. Egésznap pénzügyeket intéztem, időm sem volt bevásárolni. Amíg várakoztam a bankban, addig szaladtam át a szemközti boltba ezekért a cuccokért. A tejberizsért, meg a kekszért. Meg persze cigiért, de ez lényegtelen. Kb. havonta 3x van időm főzni...
2010. jún. 22. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!