Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sütőzacskós csirkecombot...

Sütőzacskós csirkecombot lehet enni?

Figyelt kérdés

7 hónapja szültem. Terhességem alatt felszedtem 24kg-t az amúgy sem karcsú testemre. Szülés után maradt rajtam 10 kg. Ebből 5,5 kg-t sikerült leadnom a 90 napossal. Azonban mostanra beláttam, hogy valóban életmódváltás kell. Így aztán szépen átállok a kizárólag édesítőszerre vagy nádcukorra, csak teljes kiőrlésű liszt, olaj helyett margarin, hal fehér hús...stb. Elkezdtem pilates-ezni. Ezenkívül most kezdek majd szedni édesgyökér kivonat kapszulát. Ebbe belefér az, hogy úgy csinálok sült csirkecombot, hogy sütőzacskóban olaj nélkül sütöm meg?


Valamint valaki tudna nekem még abban is segíteni, hogy a pilatest egy héten hányszor érdemes csinálni? Úgy gondoltam, hogy 4x csinálom, vagy jobb lenne 6x? (a vasárnapot mindenképpen szeretném kihagyni)


Bocsánat, hogy hosszú lettem, de még az elején vagyok ennek az egésznek és elég sok kérdésem van.


2010. jún. 22. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb, ha hozzáadott zsír/olaj nélkül sütsz! Ennek egyik alternatívája a sütőzacsis husi, úgyhogy jó választás:)

Pilateshez nem értek, de tudom, hogy erősítő torna, ezért mindenképp heti 4-5x ajánlanám. A heti 6 szerntem sok még így az elején.

2010. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok:) Ami ilyen erősítő torna, azt úgy szokták ajánlani(főleg ha még van sok súlyfelesleg), hogy minden másnap legyen torna, így lesz idő az izmoknak regenerálódni.
2010. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Súlyfelesleg az van!!!! Szülés előtti állapotomhoz még 12kg ehhez jön ami alapból rajtam volt. A 160cm-hez most vagyok 79,1 úgyhogy egy jó 20-ast le kell dobnom! De sok ezt még kimondani is!!!!
2010. jún. 22. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó ötletet adtál ezzel a sütőzacskóval. Simán bele lehet tenni akár csirkemellet is. Valamilyen zöldségeket is mellé lehet dobni, és akkor egyben kész a köret is. Pl: gomba, répa, karfiol. Szerintem.
2010. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja még valami. Pilateshez én sem értek. Én Norbi Kiképzést csinálom egyszerre 2 részt a 3-ból. Mikor melyik kettőt egy héten kb 4-5-ször. És nekem is jó sok feleslegem van, de ez nagyon jól megdolgoztat viszont nincs utánna olyan izomlázam, hogy ne bírjak létezni :)
2010. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Neked is nagyon köszönöm a válaszodat. Tényleg jó ötlet ez a zöldség dolog. Holnap fogok ilyet csinálni azt hiszem. Ma répatorta a menü tk lisztből, édesítővel, sok fahéjjal, még több répával. Isteni próbáljátok ki!!!!!

Én most nem akarok Norbizni, mert azt már rengetegszer elkezdtem(meg a R. Rékát, meg a B. Alexandrát...és száz másikat) de azokat kb két hétig ha bírtam. Nagyon bízom most a pilatesben.

Mindenkinek kitartást, és jó fogyást!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 22. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
remélem, nem szoptatás alatt csináltad azt a szar 90 napos marhaságot
2010. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Dehogynem! Sőt azóta a kisfiam is így étkezik! Okoska!!!!

Sosem fogom megérteni, miért vannak ezen a jó kis oldalon ilyen OKOS emberek!?

2010. jún. 23. 06:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!