Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet enni diéta alatt édes-sa...

Lehet enni diéta alatt édes-savanyú mártást rizzsel? (üveges)

Figyelt kérdés
Ez lenne ma az ebédem. ÉS még egy kérdés: Hogyan készítitek el a halat?
2010. jún. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hal tök egyszerű: ha fagyott állapotban van akkor csak simáb belerekod az edénybe egy kis vajon szépen párolod.Adj hozzá 3-4 szem fokhagymár fölaprítva, majd forgatni kell, hogy mind két oldal szépen megsüljön.Egy apró csipet só.

Ha nem fagyott akkor is így kell.

Édes savanyú mártást nem javaslom mivel az édes részében cukor is van. És az ebédre nem túl jó ötlet szetem.

2010. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Szerinted mitől édes? (A cukortól.)

Különben meg műanyag, tele van állományjavítóval, ízfokozóval stb. Azok se használnak a fogyókúrának.

A rizs pedig szénhidrát, bár tény, hogy a jobbik fajta, feltéve, hogy barna rizst eszel. Azt lehet, de nem napi szinten.


Hal:

Tepsit kiolajozod, halatszeletre só, bors (mi pangasiust szoktunk), rá paradicsomkarika, rá bazsalikomlevél (szárítottból nem jó), rá mozarella karikák (nem pizzamozarell, hanem lötyis). Kb. 200 fokon, fólia alatt megsütöd, kb. 25 perc, közben a mozarella levet ereszt, annak nagy részét le kell merni, különben fő, nem sül. Ha megsült, fólia nélkül megpirítot a tetejét. Salátával, kigyóuborkával, retekkel isteni, a paradicsom valahogy nem megy hozzá. Én trappista kockákat is szoktam szórni a salátára, öntetet nem igényel.

2010. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont ha a diéta egy életmódváltás és ennél szándékozol maradni a jövőben is, akkor néha ilyen kajákat is megkíván az ember. Nem azt mondom, hogy minden nap, de egyszer-egyszer belefér nem? Az ember a felszedett kilókat nem 1 hónap alatt akarja leadni. Vagy rosszul gondolom?
2010. jún. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!