Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így megszabadulhatok 1-2...

Így megszabadulhatok 1-2 kilótól? (lent)

Figyelt kérdés

Az étkezési szokásaimon nem változtatok nagy mértékben, csak elhagyom az édességet, kevesebbet sózok, nem eszek későn, kevesebb kenyérfélét eszem, és sok gyümölcsöt.

Ezen kívül nem iszom üdítőt, csak vizet, de abból min. 3 l/nap.

Napi fél óra ugrálókötelezés, és kb 1 óra tánc.(csak zenére ugrálás inkább :D )


16/L 170 cm-61-62 kg


2010. jún. 21. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy túlsúlyos, így nehezebb lesz fogyni. Ha csökkented a bevitt kalóriák számát, akkor fogyhatsz, de csak addig amíg tartod ezt a életmódot.

A napi másfél óra ugrándozás jó, de szerintem inkább szervezett keretek között tedd, hogy ne csak a zsírt égesd, hanem a testedet is formáld.

2010. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

inkább tornázz, hogy formásabb és feszsebb légy.

csökkensd a cukros üdítők és az édességek fogyasztását, de ne fogyózzál, fiatal avgy, még fejlődsz és teljeen normális sztem a súlyod, nagyon csini lehetsz

2010. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem válaszolóval. Inkább formáld az alakod. Nem vagy túlsúlyos, ezért ne zsírból akarj fogyni, inkább az izmod növeld.


A mozgás jó, mellé érdemes lehet fehérjét fogyasztani. De előtte mindenképp tájékozódj a napi fehérjeszükségletedről! :)

2010. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor inkább tornázom!

2010. jún. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!