Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Réka 20 perces tornái hatásosak?

Réka 20 perces tornái hatásosak?

Figyelt kérdés

Ha minden nap csinálom az egyik mozgásformát(20 percből az egyiket)akkor le fogok fogyni?

mennyi idő után lesz látható az eredmény?

Mellette persze megpróbálok kevesebbet enni(de nem éhezni),csokikat mellékelni.Így mennyi idő múlva lesz látható az eredmény?


Ja és ma este ehetek még gyümölcslevest?Csak ananász meg meggy van benne és vegyesen vízből és tejből készült.


Kérlek válaszoljatok!

Üdv!


2010. jún. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Szánalmas ez a hozzáállás!


Ha akarsz valamit elérni akkor tegyél meg érte mindent, és ne kérdezgess oylasmit amire senki sem tudhatja megadni a tuti választ..


ha valami nem sikerül, vagy ellenkezőleg akkor az nem azért nem sikerül mert itt valaki valamit leírt..


Hanem mert te cseszted el!

2010. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Neked most mi bajod van?

Senki nem írt olyat de még csak hasonlót sem,hogy ha nem úgy lesz,akkor azok lesznek a hibásak,akik azt írták,hogy hatásos.

Ja és mi az,hogy nem teszek meg mindent?Írtam,hogy nem eszek és minden nap megpróbálok mozogni.Most vizsgázok,uh tanulnom kell,amihez enni sem árt,hogy legyen energiám,tehát nem koplalhatok,meg az amúgy sem vezet semmi jóra.

Nagyon félreértettél valamit.

Lehetőleg olyanok írjanak,akik rendes választ adnak.

Hatásos vagy sem,használ-e,mennyi idő múlva lesz látható az eredmény?

2010. jún. 15. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

a réka féle torna inkább alakformáláshoz, feszesítéshez való, szerintem fogyás terén olyan nagyon látványos eredményt nem lehet elérni. persze ha eddig semmit nem mozogtál, akkor ez is sokat fog jelenteni, de ha igazán hatásos zsírégetőt szeretnél akkor kezdj el futni vagy biciklizni!


nem tudom mennyi súlyfelesleg van rajtad. ha csak néhány kiló, akkor szerintem nem kell olyan szigorú diétát betartani, szóval mehet a gyümölcsleves. komolyabb súlyfelesleggel sem kell éhezni, de akkor vacsorára inkább zöldségeket és fehérjét egyél (a gyümölcs tele van gyömülcscukorral)

2010. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziaa, az első válaszoloval ne foglalkozz, biztos rossz napja volt.

HA nem cél a fogyás, hanem csak picit formásitani akarsz, akkor elég minden nap egy 20 perces blokk, de amit te is irtál, figyelj az étkezésre, és természetesen ehetsz fini gyümi levest, csak ne 3 Zacher csoki tortát mellé. Gondolom érted mire gondoltam, és sok sikert :)

2010. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
oh most látom hogy fyogni is akarsz, először úgy olvastam véletlen hogy csak formásodni,izmosodni. Akkor bizony lehet hogy kevés lesz, mert az enm éppen zsírégeő mozgás forma.
2010. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat,kedvesek vagytok.

Hát 176 cm vagyok és 63 kg(18 éves),ami szerintem sok.Lehet,hogy összességében nem vagyok olyan nagyon dagadt,de a hasamon és a combomon eléggé látszik,hogy híztam.

Ez betegség miatt is van,de nem tagadom nem is mozogtam.:$

Eddig semmit nem mozogtam,de most már elszántam magam,mert már rossz tükörbe nézni,pedig régen nagyon szép vékony voltam.

Megfogadom a tanácsotokat.

Csak ahhoz,hogy huzamosabb ideig tudjak futni,ahhoz némi erőnléti edzés is kell és ahhoz szerintetek jó kezdésnek Réka?Meg addig is mozgok valamit.Vagy ez szerintetek nem jó ötlet?

Csak mert eléggé gáz lenne,ha kifutnék a sarokig,aztán meg vissza és mire hazaérnék már majd meghalnék és kiköpném a tüdőmet.

Még egyszer köszi a válaszokat és légyszi az itt feltett kérdésekre is válaszoljatok!

Üdv!

2010. jún. 15. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezeket csinálom csak mellette futok is.2 hónap alatt lement 6-7kg.20 perc has +feneket szoktam csinál meg még mellette egy kis béres alexandrát.

2010. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki ezt az edzéstervet: [link]
2010. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!