Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diabetikus kekszek kevesebb...

Diabetikus kekszek kevesebb kaloriat tartalmaznak. Megeri inkabb azokbol fogyasztani ha arra kerulne sor?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az összetételt és vesd össze az egészségtudatosságoddal és egyéb egyéni korlátozó szabályaiddal.


Én inkább készítek valami saját édességet vagy eszem normál ételt, de nekem komoly szabályaim vannak, nagy általánosságban csak alapanyagokat veszek s édesítőből is csak a kedvenceimet fogadom el kis mennyiségben.


Ha csak a fogyást nézzük, nos, ez egyéni. Nekem az efféle lisztes cuccok nagyon nem jók. Túl sok a szénhidrát, egy rendesebb csokiban pl. jóval kevesebb van,

jobban laktat és kevesebb is elég.

Hogy neked megéri-e, azt csak te döntheted el a saját szempontjaid alapján. A mennyiségen is sok múlik.

2018. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem használható a diabetikus elnevezés, többek között pont azért, mert ilyen tévképzeteket társítanak hozzá. A diabetikus csak azt jelenti, hogy cukorbetegek számára készült, valamivel lassabban emelik a vércukorszintet; de nagyon gyakran több kalóriát tartalmaznak, mint a normál társaik, mert itt nem az a lényeg.
2018. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, ne nassolj semmit.
2018. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cameroon ***** válasza:
cukormentes nyugodtan mehet.a cukor hízlal nagyon.én is így eszem
2018. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolso

es mit szoktal te fogyasztani?

2018. ápr. 9. 12:43
 6/6 Jagello ***** válasza:

Azon a véleményen vagyok én is, mint akik azt írták jobb lenne, ha magad készítenél finomságokat. Ha ragaszkodsz a késztermékekhez egy alternatíva ez a termékcsalád, melyek bioboltokba fellelhetőek:


[link]

2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!