Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90kgrol szeretnek lefogyni,...

90kgrol szeretnek lefogyni, kerhetek segitseget itt valakitol? 19/L

Figyelt kérdés
Tudom tudom erre van a szemelyi edzo, hogy O mondja meg, O segitsen de nem tudom megfizetni mindegy nem is ez a lenyeg. A mozgassal nem lesz gond, ceg altal tudok konditerembe menni. A kerdeseim inkabb azok lennenek, hogy milyen eteleket kellene ennem, milyen taplalek kiegeszitot. Igen igen tele van a net ilyenekkel, de annyi fele van,. Valakinek valamilyen dieta hasznos volt?

2018. jan. 1. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell táplálék kiegészítő, meg hasonló marhaságok. Ne zabálj és mozogj rendszeresen, nyárra bombázó leszel. Bár lehet így is az vagy...
2018. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia. Én már 1x sikeresen lefogytam 10kg-t. Most sajnos visszaszedtem. Szóval most újult erővel újból neki állok a diétának. Én azt tanácsolom egyél rengeteg zöldséget (borsót, répát, kukoricát kerüld) főként a brokkolit, karfiolt ajánlom. Rostban gazdag ételeket fogyassz, a fehér lisztes dolgokat csérés le barnára (pl: Teljes kiörlésű kenyér esetleg abonett extrudált kenyér. A legjobb szerintem az Ultra Light Buci, nem tudom ez felétek kapható-e) Fehér rizs helyett barna rizs, bulgur, hajdina, kuszkusz. A lényeg hogy tóbbször kis adagot és próbáld kb. 160g/nap-ra csökkenteni a szénhidrát beviteled. Vacsidba legyen a lég kevesebb ch :)

Táplálék kiegészítőt én az Ultra loss shake-et ittam, edzés után (én ilyenkor sose kívántam a kaját) vacsora helyett. Ezt persze tapasztalt ki, neked tud-e helyettesíteni egy ètkezést vagy sem. Az Iso Whey Zero is nagyon jó fehérjepor. Ezt is ittam egy ideig. Emellett edzés előtt bekaptam 2 kapszula Fat Burner-t ami plusz energiát adott.

Só sikert! :) Ha van még kérdésed, és tudok szívesen segítek :)

2018. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Jaj, olvasni is fájt, a második nő hozzászólását. Ő is benyelte a médiamaszlagot, hogy a fehér liszt ártalmas és csak a barna, meg teljes kiőrlésű, stb. És sorolja a sok papagájeledelt.

Eláruljam miben különbözik a fehér liszt a teljes kiőrlésűtől? Hogy az utóbbiban benne van a korpa IS. És minden más is, ami a fehér lisztben.

2018. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Kedves 3.-ik. Nekem ez vált be. Leírtam a tapasztalatom. A te tapasztalatod hol van? Nem látnám hogy a kérdezőnek segítettél volna ezzel a válasszal.
2018. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mint, ahogy te sem segítettél semmit, tulajdonképpen reklámszöveget nyomsz.
2018. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Tapasztalatot! ;) Nekem így sikerült lefogynom, lehet neki is ezzel fog! Valószínűleg nem csak reklámfogás ha hatásos is.
2018. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3. Pont ez a lenyeg. A fehér liszttel "nem dolgozik a szervezeted", kb egyből felszívódik. A teljes kiörlésű pedig sokkal lassabban ergó nem változik akkora mértékben a vércukorszinted mint a fehérliszt fogyasztásával.
2018. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első és a legfontosabb,hogy nem fogyni akarj! Testzsír százalékodat kell csökkenteni.A tömeg önmagában nagyon keveset mond el a testedről. A fogyás maga nagyon egyszerű folyamat.Kalória deficitet kell létrehozni a szervezetben és akkor megkezdődik a fogyás.

KB 0,5 kg-os heti fogyás az egészséges/elfogadott ebben az esetben főleg a zsírt fogsz veszíteni,tehát nem az értékes izomból veszítesz.A bőröd pedig követni fogja a változásokat.Ugye te nem akarsz lógó bőrt?

Oda kell figyelni a makróidra a fehérje bevitelednek 1,6-2 g/ kg-ot el kell érnie.

Nagyon fontos,hogy minden női lapokban látható diétát ignorálni kell,mert mind hülyeség!

2018. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó (tényleg itt tartunk 2018-ban, hogy ez alapján kell szólítsuk egymást, ez az oldalról való szegénységi bizonyítvány) legalább értelmes dolgot írt. Nem ezt a fehér liszt és ami fehér káros hülye szöveget.
2018. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1. Sovány hús (csirke, hal), párolt, vagy nyers zöldséggel, nem kell hozzá túl sok rizst enni. Recepttel tele van az internet, érdemes a gyúrós oldalakról nézni. Napi több étkezés (5-6), kis adagokkal. Bőséges folyadékbevitel. A kaját legjobb, ha te készíted otthon. Koplalás baromság, de sajnos, bizonyos fokú éhezést tudomásul kell venni.

2. Testmozgás. Nyugodtan edzhetsz keményen, súlyokkal, nem kel attól félni, hogy túl izmos leszel. Sőt, attól fogsz jól kinézni, hiszen az izom adja a formát. Itt is tele a net, érdemes edzővel kezdeni, de azért érdemes előtte körbekérdezni, mert sok a kókler edző.

3.Ami szerintem az egyik legfontosabb, viszont senki nem beszél róla: a diétának és a fogyásnak sajnos komoly hatása van a szellemi állapotra és a hangulatra. Lehet, hogy ingerlékeny és frusztrált leszel, esetleg dührohamaid is lehetnek. A szellemi teljesítményed fogyó alatt csökkenni fog. (Én úgy toltam végig a vizsgaidőszakot, hogy garatig állt bennem a szemétkaja) Az éhezés, a tilos kaják látványa, gondolata miatt lehet, hogy szorongani is fogsz. A fogyókúra nem olyan, mint pl. egy fogászati kezelés, vagy munkanap, hogy hamarosan véget ér, mert nem ér véget. A fogyó végéig ott kell lenned agyban, nincs szünet. A fogyókúra egy kőkemény fegyelmet és pontosságot kívánó idegőrlő tevékenység, amit csökkent agyi képességgel is tudnod kell tolni. Mint a hegymászónak mit tudom én hány méter felett. Nincs pénteken szünet degeszevés. Hibázol visszazuhansz és kezdheted elölről. Ha komolyan gondolod fanatizálni kell magad. Az első két hét a legnehezebb. Ha viszont sportolsz is, az endorfint termel és sokat segíthet a zsírégetésen túl is! Sok sikert!

2018. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!